Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van errefelé valami hely,...

Van errefelé valami hely, ahova be tudok menni kb. fél órára?

Figyelt kérdés
Az Európa 2000 iskolában lesz nyelvvizsgám, ami két részből áll. A két rész között lesz 1 óra szünet, viszont el kell hagynunk az épületet. Az előrejelzések szerint 5fok lesz és eső... Emiatt kéne 15percen belüli megközelíthetőséggel egy hely, ahol "meg tudom húzni magam". A probléma, hogy ugye most minden étterem meg hasonlók zárva vannak. Jó lenne akár egy bevásárlóközpont is. Nem vagyok ismerős a környéken, ezért kérem a ti segítségeteket. A 15perc utazásba természetesen a BKV is belefér.

2021. febr. 4. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Városliget? Akkor ahhoz az Aréna plaza van legközelebb
2021. febr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a Városligettől van nem messze. De ne ahhoz viszonyítsatok, hanem az iskolához, mert az Aréna már több mint 15perc.
2021. febr. 4. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A google maps-on keress rá, hogy milyen üzletek vannak a közelben
2021. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 fok meg az esö nem annyira vészes, ha rendesen felöltözöl, és egy fél órás séta után sokkal jobban tudsz koncentrálni a vizsgára is.
2021. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az Arénánál közelebb nincs pláza. A Hungárián van egy burger king, én oda mennék be elvitelre venni egy forró kávét esetleg vmi kaját, amit kézben meg tudsz enni.

5-8 perc séta, attól függ, mennyire andalogsz.

Vagy valamelyik környékbeli élelmiszerboltba sètálnék be egy üveg inniért, boltból ki se zavarnak, ha lassan nézelődsz, azzal is telik az idő valameddig. :D Nagy hipermarket nincs a közelben, de a párhuzamos (Ilka) utcában van egy reál, vagy kint a thökölyn ha arra sétálsz a gizellából, szinte szemben egy cba vagy príma asszem.

2021. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felszállsz valami buszra vagy trolira és utazol kicsit oda-vissza.
2021. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3 azt már próbáltam, de nem jutottam semmire :D

#4 fázós vagyok, nem szeretem az esőt, és beázott cipővel vizsgázni... ha nem muszáj, akkor inkább ne😂 De azért köszi!

#5;6 ezek jó ötletnek tűnnek :)

Köszi mindenkinek a válaszokat!❤

2021. febr. 4. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezz meg egy csovest. O a szakerto a temaban. Mi meg nem szoktunk hozza,hogy ugy kell elnunk ,mint egy csoves ...
2021. febr. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!