Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarok! Miért nem mentek el...

Magyarok! Miért nem mentek el vírus idején melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például olcsó országokra, ahol fele annyiért lehet élni, mint otthon


Gondolok itt főként olyanokra, akik számítógépről dolgoznak tehát megengedhetnék maguknak aztat, hogy ne menjenek munkahelyre

vagy a másik réteg, akinek van annyi pénze, hogy nem dolgozik csak él, vagy esetleg online befektet.


2020. okt. 1. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Leginkább azért, mert pl én hiába dolgozok itthonról, ha a férjem nem, meg vannak gyerekeim akik iskolába járnak. De amúgy se hiszem hogy olcsóbb lenne máshol, ha itt van a házam, ott meg bérelnem kéne.

Aki menni akart és távmunkában dolgozott, annak ehhez nem kellett a vírus :).

2020. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vannak akik elveszitettek a munkahelyuket de van parszaz millajuk tartalek azoknak szol
2020. okt. 1. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

"Vannak akik elveszitettek a munkahelyuket de van parszaz millajuk tartalek azoknak szol"


Ahha ahha igen.

2020. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert ott szigorubb a lockdown es nincs szukseg beutazokra. Pl.
2020. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első hullámot Közép-Amerikában vészeltem át, most próbálom összerakni a dél-kelet ázsiai tripet. Ha minden jól megy november elején indulok.
2020. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem annyira vidám lezárt városokban ücsörögve várni a karantén végét, úgy hogy 90 naponta kell futni egy vízumkört, ami újabb két hét karantén. Mondjuk egy Malajzia-Thaiföld ingázás fél év alatt 1.5 hónap karantén, ami annyira nem szórakoztató.
2020. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Minek? Azért Magyarország klímája nem egy elviselhetetlen borzalom, hogy muszáj lenne elvonulni melegebb vidékre, hogy aztán amúgy kvázi ugyanazt az életet éljen , mint itthon. Nem, az az utazás, felfedezés , kikapcsolódás terepe.
2020. okt. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
@7 Alkatfüggő amúgy, én a teleket nagyon nehezen viselem, főleg a napsütés hiányát, de a 20 fok alatti hőmérsékletekkel is sok bajom van.
2020. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Van aki marad, van aki megy.

Akik megtehetik, többnyire jobb dolguk is van, minthogy a gyíkos trolloknak válaszolgassanak.

2020. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most is az Adria partján élvezem a napsütést, a nyugalmat és azt, hogy sehol egy turista.
2020. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!