Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megint kezdődik elölről a...

Megint kezdődik elölről a korona virus?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 00:05
 1/8 anonim válasza:
31%
Nem hiszem, ez az egész korona dolog szerintem nem több egy influenzánál, sőt, szerintem már a karantén előtt is jelen volt az országban a vírus. Több ismerősöm, illetve én is hasonló tüneteket produkáltunk, pedig nem gyenge az immunrendszerünk, vagy ilyesmi. Úgyhogy a válaszom nem.
2020. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor minden ember hulye? xdd
2020. aug. 29. 00:14
 3/8 anonim válasza:
43%
Egy szóval nem mondtam azt, hogy minden, vagy akármelyik ember hülye, de szerintem túl van reagálva ez az egész covid dolog.
2020. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Nem előlről kezdődik (hiszen az idő kereke vissza nem forgatható), hanem újra erősödve folytatódik.

Nem kizárt, sőt nagy a valószinűsége, hogy ez a virus nem az a virus, amelyik eddig fertőzött, hiszen a virusok könnyen és nagy gyakorisággal mutálódnak.

2020. aug. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%

Tudomásom szerint a COVID nem azért gáz mert hogy tizedelné az emberiséget tehát az "erőssége" kb csak mint egy influenza viszont sokkal könnyebben terjed. Illetve a koronavírus törzsek erősen hajlamosak a mutálódásra. Már most is 1-nél több változata van.


Azt viszont sajnos nem tudom megmondani hogy vajon egy tényleg veszélyes vírussá képes-e mutálódni.


Akik meg rálegyintenek az egészre azoknak meg szólok hogy volt olyan ahol katonai konvoj vitte már a halottakat. Illetve ha ne lenne ez a vírus akkor ennyivel kevesebb lenne a halottak száma.


Személy szerint én sem félek tőle annyira inkább csak a nagyszülőket féltem meg ez a könnyű mutációs ráta ami kicsit aggasztó.

2020. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
A nyugati országok szerint egy enyhébb lefolyású mutációja terjed az utóbbi időben náluk, sokkal gyorsabban mint tavasszal.
2020. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

NEM!

Csak a dagadt csuti és bandája már hazatért a tengerparti nyaralásból, így jöhet a (kis)emberek b@sztatása!

2020. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Újrakezdődni? Dehát eddig is itt volt, nem múlt el.... :)
2020. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!