Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nászútra tengerre épült...

Nászútra tengerre épült bungalóba szeretnénk menni. Ausztrália-Óceánián kívül hol van még ilyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Maldiv szigetek.
2008. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Maldív szigetek az egyik tipikus nyaraló hely erre. Indiai òceán katalógusokban van benne.

Mi is most készülünk oda, és ahogy olvasgattam róla, azt mondták hogy nem érdemes egy ilyen bungalloba menni, mert a partmenti viskók pont olyanok csak nem a vizen vannak, és árában sokkal olcsobbak. Meg arra is gondoltam, hogy egész éjszaka tudnék-e a vizcsobogástol aludni. mert a párom nagybáttya háza egy kis patak partyán van teljesen, a vendégszoba ablaka alatt megy. idilli, de alig tudtam aludni.


de maldív szigetek az egyik lagdrágább az indiai oceánról. 1 millió alatt nem nagyon láttam, és ott azért ha a szigetedröl elakarsz menni valahova akkor fizetni kell érte. mi úgy tervezzük, hogy egy hét sri lanka (az sokkal olcsobb) ahol körútra megyünk. és egy hét maldív szigetek ahol all inklúzívat kérünk, és áztatjuk magunkat, de fontos hogy ingyen lehesen sportot is igénybe venni, így pl kajak, strandlabda, minigolf, mert egy kis szigeten lehet befonnánk a hajunkat is egy hétig semmit tenni.

2008. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!