Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Interneten miért nem írják ki...

Interneten miért nem írják ki a várható indulási és érkezési vágány, illetve kocsiállás számot?

Figyelt kérdés

Sokkal egyszerűbb lenne hosszabb, átszállásos utazást tervezni, ha tudnám, mennyit és hová kell futnom...

Mondjuk az sem lenne hátrány, ha egy kis térképet is mellékelnének.


2010. júl. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ez szerintem is hülye dolog.. egyszer mentem vonattal, és átkellett egy vadidegn állomáson szállni, 5 perc volt az átszállásra, de 3 percet késett a vonat... rohanok le az aluljárón, fel a pályaudvar épületébe, nézem a táblát: A vágány. rohanok vissza az aluljáróba, hát ott nem volt sehol A vágány, rohanok vissza az épületbe, hogy megkérdezzek valakit, ott szépen útba igazítottak, hogy merre van (nem az aluljárón keresztül kellett odamenni), és mire odaértem a vonat szépen elment, várhattam 2 órát a következőre :@@

legközelebb már felkészültebb voltam, felhívtam az állomást, de nem tudták megmondani, pedig minden állomásra ki van téve egy sárga plakát, amin rajta van, hogy honnan mennek a vonatok, nem tudom, miért nem bírnak ránézni és megmondani...

2010. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyszerűen azért nem írják ki, mert még nem tudják hogy melyik vágány lesz szabad, mer lehet hogy pont az érkezési vágányon egy teher vonat áll.
2010. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
utolsónak a pont
2010. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért lenne érdemes "várható" helyet megjelölni, mivel ha megnézitek, nem csak a buszoknál, de a vonatoknál is megvan a napi rendje annak, honnan mennek a járművek és honnan érkeznek, amin nem szoktak variálni.
2010. júl. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!