Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan fognak rám nézni...

Hogyan fognak rám nézni Erdélyben a fehér fűzős bakancsom miatt?

Figyelt kérdés
Ott nyaralok egy hétig és nem tudom, hogy fognak rá reagálni. Írjatok...
2010. júl. 14. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

37 fokban bakancs?

szerintem mindekinek az fog eszébe jutni hogy büdös a lábad ...

2010. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Feltétlenül muszály bakancsban menni nyaralni? Avagy hegyeket akarsz mászni? Mostmár itt is kezd jó idő lenni, igy simmán jöhetsz sport cipőben is. De ha te mindenáron bakancsot akarsz húzni fehér fűzővel akkor rajta (de milyen a szine a lábbelinek? fekete/ barna/ kaki sárga?). Amugy meg mi itt Erdélyben már megszoktuk, hogy teljesen másképp öltözködnek a magyarországi fiatalok, mint az itteniek, sokkal merészebbek, és kihivobban. szal nem kell izguli, ugyse ismer senki, te se senkit, max megnéznek az emberek de 5 perc múlva már nem érdekli őket, hisz nem az a legnagyobb problémánk h a turista h van öltözve.
2010. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagy Magyarországos póló+FEKETE BAKANCS...FEHÉR FŰZŐVEL... = fajgyűlölet...

csak azé' me "nyaralni" mek nem balhézni...

nyugi viszek papucsot is ... kül. létezik már midnenféle izzadás elleni spray is szoval..lehet, hogy a cipőbe jobban beleizzad...egyáltalán nem meleg az acélbetétes...

2010. júl. 14. 13:07
 4/8 A kérdező kommentje:
MAGYAR VAGYOK NEM TURISTA :DDD
2010. júl. 14. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
szerintem az ilyenek arcán amúgyis látszik az értelem, szóval tökmind1 milyen cipő van rajtad..
2010. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

MAGYAR VAGYOK NEM TURISTA ......


A mondat helyes/ebb/en-:

Magyar vagyok,sötét fajta turista !


_Ezhelyett az "utazás" oldalra írtál volna >""Mi az ami kihagyhatatlan,felejthetetlen egy Magyar turista számára Erdély /XY/városa környékén? ""<

2010. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott is mindenki úgy öltözik, mint itt, láttak még karón varjút, ne aggódj.
2010. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy hogy:"Keblemre, tesó!" Ne félj itt is van elég hungarista skinhead :D
2011. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!