Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazílián belül melyik a...

Brazílián belül melyik a legjobb, legérdekesebb állam?

Figyelt kérdés

aug. 14. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, attól függ mi érdekel. A legszebb partok szerintem Rio, Bahia és São Paulo államokban vannak. (SP-ban föleg Litoral Norte és a szigetek Ilha Bela, Ilha Grande). Kulturális szempontból São Paulo (föleg São Paulo város, sok érdekes múzeum van), Minas Gerais és Bahia államok. Természeti szempontból egyértelmüen Amazonia es Mato Grosso (Pantanal). Rio számomra megunhatatlan, az egész város egy semmihez sem fogható életérzés, ezenkívül Ceará-ban voltam még, de az is teljesen másik arca Brazíliának. Délen sajnos még nem jártam.
aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem Braziliban a Lencois Maranhensis, Chapada Diamatina es a Pantanal erdkel tehat ezek az allamok a legerdekesebbek nekem.
aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Alagoas, Sergipe, Pernambuco (a nővérem ott boxol).
aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!