Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Peru veszélyes vagy biztonságos?

Peru veszélyes vagy biztonságos?

Figyelt kérdés
máj. 30. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jártam ott, biztonsagosnak talaltam, (egyedul utaztam, ferfi vagyok)

Utaztam ejszakai buszon, vonatoztam, turaztam, mindenhol kedves emberekkel talalkoztam

máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a tapasztalat mint amit az elso irt annyi kulonbseggel hogy en az asszonyal utaztam.
máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az élet szép. Sokkal szebb, mint amit a neten olvashatsz róla
máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Olvasom ezeket a biztonságos/nem biztonságos kérdéseket. Egy törékeny holland csaj videóit nézem egy ideje. 6 éve járja a világot teljesen egyedül motorozva. Vadabbnál vadabb helyeken jár. Olyan országokban is, ahol a matekba nem számít bele a nő.

Férfiaknak is komoly kihívás az, amit véghezvisz. És még életben van. Most ugyan megserült, de egy kátyúban bukott fel, nem oroszlánok tépték szét.

máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért vannak helyzetek amikor rosszkor rossz helyen jár az ember. Elég sok egyedi példát lehet találni tragikus esetekre, mint például a dán és norvég lány akiket lefejeztek Marokkóban, vagy a lengyel orvos házaspár akiket Peruban öltek meg. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne induljunk világnak, de az élet nem jár. Legfeljebb szerencsésen elkerüljük az idő előtti halált
máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
4.-s egy dolog sajat eszkozzel jarni a vilagot es mas dolog tomegkozlekedessel kozottuk utazni. Sajat motorral/autoval meg Szomaliat is be lehet jarni, de problad meg tomegkozlekedessel.
máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 Igen, ha jól gondolom az Itchy Boots! Én is ismerem, ha jól tudom most Malawiban dekkol.
máj. 30. 19:30
 8/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

"Fokozott óvatossággal látogatható ország"


[link]

máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!