Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tai föld? (továbbiak lennt)

Tai föld? (továbbiak lennt)

Figyelt kérdés
Mennyiből lehet megélni ott kintt egy évig?? Úgy halottam nagyon kevésből is elég jól. De mégis mennyi lenne az? Mennyire nehéz kijutni , úgy h ott is lakjon az ember egy évig kb. Melyik a legszebb hely. Idegenekkel h bánnak? Igazából Muay tai miatt mennék. Imádom a küzdősportokat és úgy gondolom sokat lehetne tanulni. Valaki aki kinnt élt/él esetleg tai boxol ott kintt?
2011. júl. 18. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

THAIFÖLD! EZ A NEVE AZ ORSZÁGNAK!


Amúgy olcsó hely, ha 1000 € számolsz egy hónapra már majdhogynem gazdagnak számítanál! De nem lehetsz kinn egy évig, hacsak nincs tartózkodási engedélyed.

2011. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már kint akarsz élni egy idegen országban alap,hogy tudod az ország nevét..Thaiföld..
2011. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
TAI FÖLD... ez mi? :D:D
2011. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
b*szátok meg magatokat, siettem ezért kimaradt a h betű. Tudom a nevét a kib*szott országnak, nem vagyok 5 éves.
2011. júl. 21. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
És a thai box sem tai box!
2011. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Muay thai iskolák mindenhol vannak... Ami nekünk a legjobban tetszett, az Koh Phangan, Samuitól 20 percre van hajóval. Gyönyörű sziget, tele van kókuszpálmákkal, nem zsúfolt, nem drága, és láttam olyan muay thai iskolát, ahol sok volt a fehér.

[link]

[link]

2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valami bungalloban laksz egy vidéki (nem turistaparadicsom) részen akkor 2-300 $-ból bőven ki lehet jönni havonta kaja + szállás tekintetében. A többi meg ugye igényfüggő.
2011. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azért talán vissza kéne venni a stílusodból, kedves Kérdező!:)

Tai földön én sem tudom, hogy kell megélni, Thai földdel kapcsolatban ellenben vannak tippjeim, tanácsaim.

Függ attól, hogy hova készülsz pontosan, mert Thai földön belül ahány hely, annyi külön tipp, és szabály van, amik megfogadásával boldogan élhetsz kint. Valóban, ha Thai boxolni tanulsz, ott a legjobb a világon, olyan mestereket találhatsz, akikkel garantált élmény lesz a tanulás. Kisebb falvakban olcsón meg lehet szállni, bár érdemes kisebb lakást venned, vagy bérelned, én egy hetes ottlétem alatt ingyen szálltam egy családnál, amennyiben nem vándorolni akarsz kint léted alatt, neked nyilván nem ez javasolt. Nagyobb városokban drágább valamivel az élet, de minden közel van hozzád, míg falvakból be kell járnod akár mindennap, bármire is van szükséged, plusz nem hiszem, hogy a hegyeben könnyen találsz thai box oktatót. Tervezz meg mindent pontosan, és akkor olcsón élhetsz úgy, hogy az alatt a két év alatt garantáltan új emberként térsz vissza, és hanyagolni fogod ezeket a durva megnyilvánulásokat.

2011. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!