Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Külföldről vehet ismerősöm...

Külföldről vehet ismerősöm repülőjegyet nekem?

Figyelt kérdés
Ismerősöm Tajvanon tartózkodik és érdekelne hogy ő onnan megveheti-e az oda-vissza jegyet nekem, és ha igen, hogyan működik ez és hogyan juttathatja el nekem?
2011. júl. 6. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vehet. Csak az adataidat kell megadnod. A jegyet nem kell eljuttatnia hozzád, mert kézzelfogható jegyek már évek óta nincsenek. Ami neked kell, az a foglalást visszaigazoló email másolata. Abban van a foglalási kód is. Ezt küldje át neked aki fizeti a jegyedet. Nekem ez működött, igaz csak Európán belül próbáltam.
2011. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés de az megoldható hogy ő vesz onnan oda-vissza jegyet Magyarországra és valahogy azzal én megyek oda illetve vissza is?
2011. júl. 7. 08:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ.
2011. júl. 7. 08:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne ez mert sokkal de sokkal olcsóbb onnan az oda-vissza út Magyarországra mint innen Tajvanra. Kb 50 ruppóval.
2011. júl. 7. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
csak a saját jegyeddel utazhatsz
2011. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várjál már...tudom régi a kérdés, de most itt böngészgetek és megláttam. Nagy butaságot mondasz, ugye tudod? Nézzünk egy példát: Szegedről Pestre akarok menni vonattal. Ha ismerős Pesten vesz nekem egy oda-vissza jegyet, az azt jelenti, hogy egyszer elmész Szegedre, majd visszamész. Tehát abból Te max a visszafelé utat használhatod fel, ergo ott ragadnál Szegeden/Tajvanon:D Vagy hoghy gondoltad? Nem is értem:D
2011. szept. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!