Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ázsiában hova mennétek nyaralni?

Ázsiában hova mennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

okt. 12. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Sri Lankara
okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Vissza Pakisztanba.
okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát Indiát messzire kerülném. Vietnám, Thaiföld kevésbé turistacsapdás helyeit keresném. Csak a hülye hiszi azt, hogy Délkelet Ázsia Pattayával meg Balival egyenlő
okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is sokat szeneztem Srí Lankával, meg Kambodzsa is tetszene szerintem, Angkor nagyon szép lehet.

Thaiföld nem volt rossz, de trópusi helyek közül az jött be legkevésbé, annyira nem erőltetném újra.

Ja, és még Raja Ampat is lenyűgöző lehet, de annyira körülményesen lehetne odajutni, hogy még akkor is kétszer meggondolnám, ha az idő és pénz egyáltalán nem lenne akadály...

okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
64%
Izrael,Japán, Dél-Korea
okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ahova mennék: Irán, Kína, Nepál, Vietnam, Laosz, Fülöp-szigetek, Üzbegisztán, Tádzsikisztán, Oroszország ázsiai része


Ahol jártam, és mind-mind fantasziktus volt: Azerbajdzsán, Örményország, Georgia, Libanon, Izreal, Palesztina, Egyesült Arab Emirátusok (ez mondjuk felejthető),Kazahsztán, Kirgizisztán, Japán, Szingapúr, Kambodzsa, Malajzia

okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6.-s szerintem vedd a listadra Indoneziat is.
okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, Indonéziába is mennék , de a felsorolt országok nálam előbbre vannak. Bali nekem nagyon elcsépelt, meg eleve nem szeretem a tömegturistás helyeket, szóval ha Indonézia, akkor Borneo vagy Szulavézi.
okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kínában, Tajvanon, Vietnámban, Kambodzsában, Malajziában, Szingapúrban jártam.


A követi 2-3 évben Kínába és Tajvanra biztos visszamegyek (részben munka miatt), ezen felül még Japán vagy Korea van a listán, plusz valami délkeleti hely 1-2 hetet pihengetni, mondjuk Indonézia vagy Thaiföld.

okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8.-s, nem Balira gondoltam az nekem nem Indonezia. De Szumatra, Java, Szulawezes nagyon jo. Utobbiban foleg Toraja.
okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!