Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazás Jordániába?

Utazás Jordániába?

Figyelt kérdés
Dec. végén terveznénk utazást Jordániába, de a térségben kialakult helyzet miatt kissé bizonytalanok vagyunk. A járattörlések miatt aggódunk leginkább. Egyénileg mennénk. Szerintetek lehet probléma?

aug. 29. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jordaniaba lehet utazni, nem erintett a konfliktusban

alapvetoen a repulest sem erinti a konfliktus, de ha mondjuk iran elkezdi raketazni izraelt akkor Jordaniaba is leallnak a repulojaratok, de erre kicsi az esely

aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

HA figyelemmel követed a térség elmúlt 50 éves történelmét, akkor vagy nem vettél volna oda jegyet, vagy nem aggódnál.

Én a helyedben főleg nem a járattörlések miatt aggódnék.

És ez nem vicc volt :)

Mellesleg Jordánia fantasztikus hely még decemberben is (a vájtfülűek kedvéért épp akkor jó).

De elmeséled nekünk, milyen járattörlések miatt szartad össze magad?

aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

pl. ez: [link]


Ahogy az 1-es válaszoló írta a rakétatámdások miatt ez bármikor elofordulhat. Nem amiatt aggódok, hogy Jordániában is kitör a balhé. Tavaly november végén Egyiptomban voltunk, akkor is mindenki riogatott. Semmi nem volt.

aug. 29. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

azt ugye érzed kedves kérdező, hogy nem az eszed miatt válaszolunk neked.

És azt is érezned kell, a múltbéli történésekből nem lehet levonni következtetést a jövőre.

De gondolom ezt a szakmunkásban részletesen elmesélték neked.

aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom, hogy ez a frusztrációd esetleg abból adódik, hogy nem tudsz angolul, és emiatt nem tudod értelmezni belinkelt cikket. De én nem emiatt aggódnek, hanem, hogy a magyarral is gondok vannak, mert a kérdést sem sikerült értelmezned.
aug. 30. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy egyértelmű legyen, pontosan értem a kérdésed, és rengeteg hozzád hasonló együgyűt láttam már az életben. Még mindig ajánlanám a szakmunkás tanáraid tanácsait.
aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért kérdezzem meg öket, ha itt van egy nagy tudású, müvelt ember a körünkben? :D :D
aug. 30. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly decemberben voltunk Jordániában. Nem szervezett úton, hanem egyénileg foglaltam mindent: repülőt, szállást, kocsibérlést. Aztán bejártuk az egész országot gyakorlatilag. A háborúból annyit lehetett érezni, hogy a helyiek kicsit szomorúak voltak részben a palesztinokkal szembeni szolidaritás, részben pedig a háborús hírek hatására elmaradó turisták miatt. De mindenki nagyon kedves volt végig, és az ország teljesen biztonságos, nem kellett félni semmitől.


Ami a járattörléseket illeti, az igazából bármikor előfordulhat, ez szerintem ne tartson vissza. Fapados légitársaságoknál mindentől függetlenül is előfordul (még ha közel sem olyan gyakran, mint ahányszor a hírekben olvashatsz róla), hogy kimarad, vagy napokat késik egy járat. Másrészt meg természeti katasztrófa, például vihar vagy vulkánkitörés is okozhat simán járattörléseket. Szerintem butaság rögtön a legrosszabbra készülni.

szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!