Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kb mennyibe kerulne egy...

Kb mennyibe kerulne egy repjegy Dél-Koreába???

Figyelt kérdés
júl. 5. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már 300 ezer körül ki lehet hozni. De ez sok mindentől függ, pl. attól, hogy mennyire vagy flexibilis az utazás dátumával kapcsán. De jó esetben 300 körül már ki lehet hozni, esetleg valamennyivel olcsóbban is, ezért érdemes jól körbenézni. Illetve időben nézz repjegyet, nyilván ha 2 nappal előtte veszel, az valószínűleg drágább lesz, mintha hónapokkal előbb vennél. De szerintem ha egy 300-350 körül kihozod, szerintem az már jónak számít.
júl. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olcsó ország attól még. Mit akarsz ott meglátogatni?
júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
180-200 körül a kínai társaságokkal.
júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg a Covid elott kifogtam egy 1000 euros (mai arfolyamon kb 400 ezer forint) jegyet az Alitaliaval Roman keresztul business classon.


Ma mar sajnos sehol sincsenek ilyen jo ajanlatok :(

júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként ha beírod a kiwi.com-ra vagy bármilyen hasonló oldalra akkor egy az egyben kiadja az árakat napokra lebontva…
júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LOT
júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt innen kell megtudni?
aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!