Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerulne autoval...

Mennyibe kerulne autoval lekoltozni Maltara Magyarorszagrol?

Figyelt kérdés
Benzin, autopalyadij, kompok stb.
2015. márc. 13. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan bonyolult, neten mindent megtalálsz hozzá.
2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos bazi olcsó lesz a földközi tenger közepén lévő szigetre eljutni autóval.....
2015. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A második válaszába még nem is gondoltam bele. De valszeg olcsóbb lenne itthon eladni az autót és kint venni egy másikat.


Én egyszer költöztem más országba, de így utólag azt tapasztaltam, hogy olcsóbb kint újra megvenni a dolgokat, mint átszállítani. Szóval csak az eszmei értékeket éri meg vinni. Minden mást megveszel az új helyen.

2015. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annál is inkább, mert Máltán baloldali közlekedés van, tehát hasznosabb is egy jobbkormányos autó.
2015. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt nem az auto megtartasa/vasarlasa a lenyeg. Valoban fent van neten minden informacio, de aki valaha koltozott mar messzi az tudja, hogy vannak kiszamithatatlan koltsegek amire latatlanban nem gondolsz, igy aki megtette mar a tavot es van egy atlag osszege arra lennek kivancsi koszonom. Ja es az sem szamit, ha draga, ha a kozlekedes Angliai, ha Maltara feregjarat vezet....mert haszontalan minden hasonlo kommentar.
2015. márc. 17. 04:20
 6/8 anonim ***** válasza:
pont olyan haszontalan mint a kérdésed!!
2015. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem milyen kiszámíthatatlan költségre gondolsz. Van a benzindíj, nyilván azzal megy a kocsi. Aztán az autópálya díjak, ezt ha beírod google maps-be az útvonalad, akkor kiírja hol kell fizetni díjat. Aztán az adott ország autópályadíjai közül kikeresed a te útvonalad díját. A kompokkal ugyanez. Igazából nem én utazok, úgyhogy sajnálom rá azt a 15-20 perc utánajárást, amit igényel, de te megteheted.


Nézzük az izgalmasabb részét. Váratlanul felmerülő költségek.

Hát például ha menet közben tönkremegy az autód. Akkor hívni kell valakit aki elvontatja, majd venni egy újat. Ez igazából csak a pénztárcádtól függ, de végül is ha az ár mindegy, akkor legyen valami jó drága Ferrari, hiszen mégis Olaszországon fogsz keresztülszáguldani!


Milyen más váratlan költség.. Hmm. Hirtelen megpillantasz menet közben egy éjszakai pillangót, és muszáj felvenned. Hát ez attól függően, hogy csak Budapestig bírtad-e ki, vagy már tovább haladtál, akár 10 eurótól 100-150 euróig mehet. Illetve az is kérdés, hogy az út során hányszor szottyan kedved egy kis úri murira.


Aztán mi van még, váratlan költség.. Ja igen. Nekimész egy rendőrautónak, és meg kell kenned őket. Hááát. Passz. Gondolom pár száz eurótól pár ezerig. De mivel a pénz mindegy, hadd legyenek ők is boldogok.


Igazából még töröm a fejem de már nem sok értelmes dolog jut eszembe. Megállsz Rómában, és veszel egy Da Vinci műalkotást. Ez bármennyi lehet, de kicsi a valószínűsége, hogy te pont egy műszerető ember vagy. Szóval ez már nem az igazi. Szóval hát így lényegében a fentebb leírtak. Az első része könnyen kikereshető neten. A második fele pedig igazából csak rajtad múlik, azt mi nem tudhatjuk mekkorák az igényeid.

2015. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ez az utazás topic már annyira elkorcsosult,meg annyira lusták az emberek,hogy szinte már tényleg az van,hogy az emberek beirkálják ide,hogy ki hova meg mennyiből szeretne elmenni és hány napra,majd nekünk válaszolóknak kell megtervezni/kiszámolni/utána járni/leszervezni az egész utat......be ne fizessük,vagy el ne menjünk helyettetek?!?!?!?
2015. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!