Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Az Orosz Föderációba milyen...

Az Orosz Föderációba milyen (lehet) az utazási kedv most - az utóbbi egy évben? Biztos vagyok benne, hogy csökkent a háború miatt, de van valahol a neten erről bármiféle adat, hogy körülbelül hány százalékkal utazhatnak most kevesebben Oroszországba?

Figyelt kérdés
Sem az internetes cikkektől, sem pedig tőletek nem várok tehát pontos adatot, nem is lehet. Inkább olyasfélét, hogy nagyjából mennyivel csökkenhetett? Tíz százalékkal, esetleg húsz százalékkal, vagy netalán a felére csökkent az utazási kedv a nagyvilágból az Orosz Föderációba a szankciók és a háború miatt?

jún. 18. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Európai turisták szinte nincsenek, viszont ezzel arányosan nőtt az ázsiai turistákat száma(főleg kínaiak)
jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kőolaj-földgáz piac, úgy a turizmus (és sok más) is eltolódott Kelet felé, Európa elzárkózása miatt.

Eddig rengeteg európai turista volt, lejjebb mentek az árak a hiányuk miatt, ezen kapva fellendült az ázsiaiak száma, ahogy az előttem szóló is említette.

Sajnos Oroszország nem arról híres, hogy pontos és reprezentatív adatokat szolgáltatnának bárhonnan is, így csak találgatni lehet.

Annyi biztos, hogy csökkent az utazási kedv, én azt mondanám hogy kb. 30-40%-kal. Elvégre mégiscsak háború van.

jún. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!