Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen mértékben lehet ténynek...

Milyen mértékben lehet ténynek venni amiket Salát Gergely mond Kínáról? Mennyire meg bízható tájékozódási forrás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én régebben egyetemi óraadótól felfelé tekintettem hitelesnek egy-egy forrást. Ő prezentált már valamit katedráról? Mert onnan is lehet hülyeséget beszélni, de valahogy jobban szűrve van, mint a közösségi média.
2021. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy mennyire tekinthető ténynek amit mond az attól is függ hogy milyen viszony fűzi Kínához vagy valamilyen politikai oldalhoz! Vagy ehhez az átok világpolitikai rendszerhez stb! Az alapján amit le írnak róla a wikin elég szakértőnek tűnik! De hát egy ilyen témában amit ennyire át sző a politika érdemes megérdeklődni hogy milyen forrásból tájékozódunk!
2021. nov. 5. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajnali fél egykor instacelebnek véltem emberünket, nem egyetemi docensnek. Igazából az életrajzából kiindulva megbízható forrásnak tűnik, a politikai rétegeket persze olykor még kutatókról is nehéz lehàmozni - az ő esetében sem világos, hogy mondjuk a KKI-s pozíciója jelent-e tekintetben valamit vagy sem.
2021. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
29%
Ki az a Saláta Gergely?
2021. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A szubjektivitás néhány eleme minden állításban van, hiszen az ember saját tapasztalatai, élményei alapján fogalmazza meg a mondanivalóját.
2021. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!