Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szirmai Gergőnek honnan van...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Szirmai Gergőnek honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Az a sok utazás, nem két fillér..

2016. júl. 23. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Biztos a szulei gazdagok
2016. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szponzoráció?
2016. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
mi a bánat közöd van hozzá?
2016. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
98%
Nincs sok pénze csak egyszerűen más hogyan szervezi az életét, mint egy átlag polgár. Ugye ezt mondta is több interjúnál, hogy pl.: nincs kocsija, nem jár szórakozóhelyekre, ő beéri az alacsonyabb low budget kiszolgálással az utazásinál, és mint említette az egész élete low budget-ben telik.
2016. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Egyébkent ha megnézed az afk-s utazásokat...láthatod milyen körülmények közt "nyaral".

Tipik fiatal akinek a földön is jó. Így elég "olcsón" meg lehet úszni. Na meg ugye a szponzoráció.

2016. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Ki az a Szirmai Gergő??
2016. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Szirmai Gergely András (Budapest, 1988. szeptember 20. – ) magyar videóblogger, filmkritikus. A YouTube videómegosztón vált híressé a Hollywood Hírügynökség (HollywoodNewsAgency) sorozat készítésével.


Ha rá gondolsz.

2016. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14%

Bár még én sem hallottam róla.


(előző voltam)

2016. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

itt egy cikk róla de kimásolom a lényeget:

[link]

"Civil munkád nincs is?

A YouTube egy teljes értékű munka számomra, már három csatornám is van, amik kitöltik a napjaimat. A Hollywood Hírügynökség volt ugye az első, ahol a filmkritikákon kívül van egy „Komment Kedd” nevezetű kérdezz-felelek sorozatom is, amiben a nézők kérdéseire válaszolok.


Emellett a GameDayIroda csatornámon a barátommal, Kiss Imrével együtt készítjük azokat a videókat, amikben a kedvenc vagy új játékainkat próbáljuk ki. Már itt is 100 000 ember figyel minket. A legújabb projektem decemberben indult el AFK Légió néven, a tematikája pedig az utazás.

A jövőben az alkotói mellett az üzleti oldalát is szeretném minél jobban kitanulni a műfajnak.

2016. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Körülbelül kalkulált összeg, amit a youtube reklámok után kaphat:


HollywoodNewsAgency: 109020-1744322.5 ft/hó

GameDayIroda: 49023.5-786655 ft/hó (ez ugye feleződik)

ÁFK Légió: 53441-855060 ft/hó


ISMÉTLEM,EZEK KALKULÁLT ADATOK A NÉZŐK SZÁMA ALAPJÁN.

Ebből még lejönnek az adatok és valószínűleg mind közelebb van az alsó határhoz.


Ha sikerül valamit elérned a youtubeon akkor az rendesen fizet is. Ezért engedhetik meg maguknak, hogy ebből éljenek.


((A szponzorokról még egy szót sem szóltam, pedig ők is fizetnek azért rendesen))


+nem a legdrágább helyeken száll meg, eszik, ilyenek. A rallyra pedig szerintem nem kellett durván sokat költenie, meghívott vendég volt.

2016. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!