Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elmennetek Afrikaba nyaralni?...

Elmennetek Afrikaba nyaralni? nem zavarna a sok fekete? Es oket nem zavarna,hogy feher turista? sok oltas kell? Ott is van kovid?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 14:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
es azoknak meg a pinajuk is szukebb xD
2022. febr. 15. 18:34
 12/18 anonim ***** válasza:

Na de en no vagyok! :D

Nem mellesleg elrontottad a jatekot. :( XD

2022. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
aawwh,bocsi
2022. febr. 15. 18:51
 14/18 A kérdező kommentje:
de van szabadulokartyam
2022. febr. 15. 18:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Zanzibárral nem nyúlsz mellé.
2022. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszettek azok a kérdéseid, hogy milyen idő lesz ma Pinang-ban? Meg a többi időjárásos. Meg az, hogy mi lesz, ha elfelejtesz leszállni a transzszibéria vonatról, és véletlenül átmész Alaszkába. Az se volt rossz, amikor komppal akartál eljutni Budapestről Székesfehérvárra. Tényleg feldobott a nagy részük.


Én igyekszem megválaszolni legjobb tudásom szerint ezeket. Láthatod, még az Ázsiás kérdésedre is reagáltam normálisan... de szerintem hagyd ezt a milyen para, hogy Afrikában fekák élnek dumát.


Megengedsz egy kérdést? Tényleg volt több feka meg ázsiai csajod, és azért mondod, hogy nekik szűkebb, vagy csak egy náci gyökér vagy?

2022. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még magyar sem volt neki...
2022. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Aki azt szeretné hogy megbámulják, menjen egy kis borsodi falu szélére.
2022. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!