Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elmennetek Afrikaba nyaralni?...

Elmennetek Afrikaba nyaralni? nem zavarna a sok fekete? Es oket nem zavarna,hogy feher turista? sok oltas kell? Ott is van kovid?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
"Afrikába"? Hát azért elég nagy különbségek vannak az egyes országok között... Én például kétszer is nyaraltam már Afrikában, különböző helyeken, de ott nem is feketék éltek. Itthon a Blaha környékén több négert láttam. :)
2022. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarnának a feketék?
2022. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Zanzibar?
2022. febr. 15. 14:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyàltalán felmerül benned a bőrszín kérdése, akkor Afrika talán nem a te célterületed. Oltás nem kötelező de ajànlott. Kivétel a sárgaláz van ahol kell.
2022. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarnak a feketek,de oket zavarja hogy europai vagyok?
2022. febr. 15. 15:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a Boko Haram főhadiszállását akarok lefotózni, akkor nem fognak kinézni. A fejlettebb városokban az európaiakra, mint potenciális vásárlókra tekintenek, szóval imádni fognak. A nők is imádni fognak, viszont ezt ajánlott visszautasítani, mert nagyon magas a HIV fertőzöttség. Az oltást utazás előtt hónapokkal kell intézni, konzulátus oldalán megtalálod, hogy milyen oltások kötelezők vagy javasoltak. Egy részük olyan, amit nálunk gyermekkorban kötelezővé tesznek (fertőző májgyulladás azt hiszem pl. ilyen). A sárgalázat viszont komolyan kell venni, vannak határátkelők, ahol nem kérik el a könyvet, máshol igen, viszont biztos, hogy nem Afrika közepén akarsz lerobbanni.


Egyébként Afrika túl változatos az "elmennék nyaralni" kategóriához. Egyiptom, Marokkó, ezek is Afrikában vannak mégse szafari, inkább kultúra, vagy tömeghotel. Etiópiában túrázás, urbánturizmus van, Namíbia abszolút a szafarizásról szól. Szomáliát azért kerüld el, mert lehet egy vesével kevesebbel jönnél haza.

2022. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Turistás helyeken és olyan országokban, ahol eleve élnek fehérek, nem. Olyan helyen, ahol ritkán látnak fehér embert, ott megbámulnak. (Ahogyan itt is Szentszarpuszta-Alsón is megbámulnának egy feketét.)
2022. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Stimm. Zanzibarra gondoltam. Van egy ismerosom aki futtatja a zanzibar.guru -t es jo kikapcsolodasnak tunik a hely.
2022. febr. 15. 15:33
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Én azért nem megyek Afrikába nyaralni/telelni, mert nincs pénzem. Ha lenne, mennék.


Aki adna rá pénzt nekem, kérem jelezze.

2022. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Inkabb gyere velem Azsiaba, ott vannak ferdeszemuek!
2022. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!