Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomi nyaralasnal van...

Egyiptomi nyaralasnal van lehetoseg elmenni Izraelbe?

Figyelt kérdés
Egy het mulva megyunk Sharm el Sheikh-be es szeretnenk majd elmenni Jeruzsalembe fakultativ programkent, viszont jelenleg az utazasi iroda nem tud felvilagositast adni arrol, hogy van-e egyaltalan ilyen lehetoseg, mert akkor ugye mar a repteren masik fajta vizumot kell vennunk ( mert utana mar modositani nem lehet) valaki tud errol valamit?

2019. júl. 24. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más fajta visa. Sima e-visával beutazol aztán átmész Izraelbe. Én csak fordított irányban csináltam ezt viszont láttam sok embert aki csak vásárolni ruccant át Izraelbe.
2019. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de szerintem nem túl jó ötlet. Egyrészt a Sínai-félszigetet átszelni nem túl biztonságos, másrészt nagyon messze van és biztos sokba is kerülne. Sokkal inkább érdemes fapadossal elmenni Budapestről Tel Avivba és onnan megnézni Jeruzsálemet, ez szerintem olcsóbban is kijön.
2019. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Mi sharmon nyaraltunk ahonnan fakultatív kirandulassal mentünk jeruzsalembe.

Ehhez semmilyen vízumot nem kell váltani. Sharmra érkezve ha Kairó felé kirandulnál, kell vízum. De ha nem hagyod el a Sinai félszigetet Egyiptom irányába akkor nem kell, tehát ha a sinairol Izraelbe lépsz akkor sem kell.

2019 augusztusában voltunk, a kérdezőnek már nem aktuális de hátha másnak segít. Mi 120€/fő áron mentünk a kirándulásra, ami kb másfél nap, mivel éjfél előtt indul és másnap hajnalban értünk haza.

Megálltunk a holt tengernel, ahol volt idő fürdésre, Jordán folyónál ahol Jézust keresztelték, Betlehem, Jeruzsálem. a palesztin részen kaptunk ebédet ami szinten benne volt az árban.

Hosszú és fárasztó kirándulás de ennyi pénzért nagyon megérte nekünk legalábbis.

2020. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!