Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ciki, hogy csak egyszer volt...

Ciki, hogy csak egyszer volt szülinapi bulim és én magam sose voltam más buliban?

Figyelt kérdés
8. Szülinapomon volt, hogy a nénikém és a barátja és neki a 2 tőlem 1-2 évvel idősebb lányai átjöttek és táncoltunk, videóztuk egymást meg ment a gépről a zene meg volt torta, beszélgettünk. Ennyi volt. De csak azért, mert a nénikém úgy döntött hogy átjön. Sose voltunk ilyen bulizósok, itt senkinek se rendezünk bulit, a karácsony is békés (hála az égnek), a szilvesztert is szeretem, mert csak tvzünk és iszunk kis pezsgőt. Anya is csak más buliján volt, amikor kisiskolás bolt. Ugye ez nem ciki? Pedig vannak barátaim, nem arról van szó, hogy nincsenek, de soha nem voltam meghívva, pedig kis iskolásan jóban voltam a többiekkel. 17 éves vagyok.
2016. aug. 12. 00:10
 1/10 anonim válasza:
Nem ciki. Nekem 18 évesen volt az első. Az előtt a barátaimmal csak kávéztunk, sütiztünk szülinapokon. Bulizni máskor jártunk. :)
2016. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mindenki úgy ünnepel, ahogy akar és ahogy neki jó.
2016. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

"Ennyi volt."

Jól érezted magad? Mert ha igen, akkor tök mindegy mit csináltatok.

2016. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Általános alsóban volt 2 osztálytársamnak szülinapi bulija és arra lettem meghívva.

Mondjuk így utólag visszagondolva mindig irigyeltem azokat, akik osztogatták a meghívókat és meg sose :D

Na mindegy.


Egyébként nálunk se volt soha ilyen buli. ovisan még inkább, de az utolsó nagyobb összejövetel 12 éves koromban volt(az volt az uccsó tortáim egyike is).


Aztán később már barátnőimmel mentem szórakozóhelyre és ittunk. Most legutóbb a párom elvitt egy jobb étterembe kajálni(megmondtam neki, hogy ne vegyen ajándékot, inkább zabáljunk :D ).


Szerintem ilyeneken már ne rágódj. Felesleges.


24N

2016. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Meg kit érdekel? :D Soha senki nem fogja megkérdezni, hogy hány szülinapi bulin voltál.


Nekem pl. fogalmam sincs. Voltak ilyen buliszerűségek amire meghívtak, de hogy az most pont szülinapi volt-e vagy mi, már nem emlékszem. Én pedig egyet se tartottam. Mi is csendesen ünneplünk mindent. De nekem ez így jó, én ezt szeretem.

2016. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a mostani fiatalokat.Az én időmben az volt a ciki ha eltaknyoltam bicajjal és ezt látta pár srác,vagy a strandon a bikinifelső félrecsúszott és a barátnőm szólt,hogy kint van a csö...m.

De,hogy nem volt szülinapi bulim!??!

2016. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éves koromban volt szülinapi "bulim", a családon kívül átjött két barátnőm, és hülyültünk. Akár ciki, akár nem, azért csak rendes felnőtt lett belőlem, mindezek ellenére volt olyan férfi aki elvett, és még munkát is kaptam.
2016. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem az furcsa hogy az egész család nem nem jár soha semmilyen zenés összejövetelre
2016. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem semmi ciki nincs abba ha nem jársz el bulizni. De ha már felteszed itt a kérdést, akkor valószínű téged ez idegesít, hogy nem mentél még el. Ugyanilyen voltam, soha nem volt kedvem elmenni buliba, inkább itthon a jól megszokott nyugis helyen maradtam. Aztán egyre jobban idegesített engem is, hogy ez gáz vagy valami, ami utólag hülyeség mert ebbe semmi ciki nincs, ha nem mész el bulizni. De aztán én elmentem és azóta is szeretek járni a barátaimmal, érdemes kipróbálnod! Nekem bejött.:)
2016. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem soha nem volt még, és nem is hiányzik. Mindenki máshogy ünnepel. 15/L
2016. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!