Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi ajándékötlet egy...

Születésnapi ajándékötlet egy olyan fiúnak (barátnak, havernak) aki elég messze lakik tőlem?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami személyesebb..sajnos a találkozás még nem megoldható....:)
2015. jan. 7. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Futárszolgálat,vagy e-mail,facebook üzenet.
2015. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Több módja is van ennek. En egy kulcstartonak egy barati jofej levelnek (papiron) orulok nagyon. Nem kell nagy dolognak lennie, ha ismeritek nagyon egymast. Ha szereted az illetot amellett h o csak baratkent tekint rad, akkor egy kulonleges dolog amire azt mondta, h tetszik neki... akkor azt.

Facebook es sms na az hagyjutk.

Attol olyan erzesem lesz mintha " volt fel perc szabad idom" .

Esetleg talalkozas. Beszelgetes. Elejen is mondod boldog sznapot. Vegen megoleled odadod ajandekot. Ha nagyn tavol vagytok egymastol akk penzigenyes megoldas ez szoval marad a level

Ajndek: en morulnek akar egy kulcstartonak, egy olyan dolognak p nyaklanc aminek ketto fele van. Egyik nal egyik nalad. Az nalam mindent vitt, meg mindig meg van ( lassan 8 éve)

33/F ( fiataloknak is jók ezek a dolgok). A legfontosabb ne egyszer koszontsd fel. Jovore se felejtsd el mert eppen van pasid es hu de szupi. Tartsd eszben barataidat... Fontos!

2015. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
* örülnék az nem morulnék. Elirtam. Elnézést ( #2)
2015. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh...köszönöm a kulcstartó tök jó ötlet..egyébként is rengeteg kulcscsomója van...:) igen facebook,sms számomra is olyan..személytelen... :) Téynleg nagyon köszönöm :)
2015. jan. 16. 21:30
 5/5 anonim válasza:
Én köszönöm, nosztalgiázhattam kicsit. A valaszom utan elmerengtem magamban. Szoval en koszonom :)
2015. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!