Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mikor legyen az 50. születésna...

Mikor legyen az 50. születésnapi ebéd?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz anyum 50 éves. Akkor Esztergomba lesz apámmal csak pénteken jönnek haza. Akartam szervezni anyumnak egy meglepi ebédet csak közbejött pár dolog. Nagyanyám kijelentette hogy mivel nagyböjt péntek van nem eszik húst ezért nem is jön el. Mondtam neki h akkor ne egyen húst mert lesz húsmentes étel is de ő hajthatatlan. Anyum öccse munka miatt nem tud eljönni. Át akartam tenni hétvégére az ebédet de hétvégén apum dolgozik így ő sértődne meg ha kimaradna az ebédből. Mivel egy házban lakunk jobbnak látom nem megsérteni őt.
2014. márc. 31. 23:33
 1/4 anonim válasza:
41%
Nagypénteken nem illik ünnepséget szervezni.
2014. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nagypéntek idén április 18-án van. Nem értem, hogy mi a probléma most hétvégével.
2014. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyböjtben minden péntek húsmentes
2014. ápr. 1. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagypénteken kívül a többi pénteket ki lehet váltani valamilyen jó cselekedettel.

Nekem márciuban volt az évfordulóm és csak jőniusban került sor a díszebédre. És még mindig forog a föld, csak a glöbális felmelegedés kezd fenyegetni.

2014. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!