Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőm 18....

Mit vegyek a barátnőm 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete vagyunk együtt, ezért nem is akarom adósságba verni magam miatta, mert ki tudja még, hogy mi lesz később? de azért mégis 18. az meg ugye egy mérföldkő az ember életében. Nem, még nem szexeltünk tehát nem fogok a farkamra kötni egy masnit és nem is akarok valami szexuális játékszert adni. Mégis mit lehetne? Ha minden kötél szakad, akkor egy X ezer forintos utalványra gondoltam a kedvenc márkaboltjában, de az meg eléggé fantáziátlan, snassz ajándék.
2012. júl. 30. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Csinálsz szépen 1 tortát.
2012. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 walk w1th mee válasza:
Torta,amit szétkensz magadod...tovább a fantáziádra bizom:D
2012. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is nemsokára 18 leszek, és most elgondolkodtam minek örülnék a barátomtól... Igaz mi 2hónapja vagyunk együtt.

Egy esti pikniknek, aztán egy csillagnézegetésnek :) A folytatás meg rátok van bízva :) Alkalomra való tekintettel egy üveg pezsgő, eper vagy süti. Nem nagy költség szerintem.

Ez akkor működik ha nem egy nagy bulizós, ivós a lány.

2012. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Faliszőnyeget.
2012. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ritka balf@sz vagyok a konyhában, így a torta sütést sem nekem találták ki. A holdfényes, csillagos, pezsgőzés eperrel, az tűnik a legjobbnak és könnyen meg is valósítható, a faliszőnyeg meg... ez vicc? Persze, hogy vicc :) azért, köszönöm mindenkinek!
2012. júl. 31. 12:45
 6/6 anonim válasza:
Ha tudod milyen az ízlése vehetsz neki valami ékszert, nagyon szép bizsuk vannak pár ezer forintért, vagy esetleg parfümöt. De szerintem mivel csak 3 hete vagytok együtt simán elég egy rózsa+ valami desszert. Vagy vidd el pizzázni/koktélozni/sütizni/fagyizni valami jó kis helyre :)
2012. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!