Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
szerdán ismerkedtünk meg, én nem gondolnám hogy meg kéne játszanom hogy mennyire szeretem és szívecskés párnát, vagy akármi nagy ajándékot kéne vennem. csokira meg virágra gondoltam. Nem ismerem annyira, hogy igazán találót vegyek neki, szerintem annak is örül ha gondolok rá. Vagy ez túlságosan átlagos? Véleményetek?
2012. ápr. 14. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hát akkor vegyél bocicsokit. :D
2012. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bolond :D örülök hogy vicces kedvedben vagy de leírhatnád a véleményed...
2012. ápr. 14. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
hát mondjuk nem tudom, hogy fiúnak, vagy lánynak kell venni... ezért írtam a bocicsokit :D
2012. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerdán ismerted meg... Megismerted, vagy össze is jöttetek? Mert ha csak megismerted, akkor én nem erőltetném ezt az egészet. Mikor lesz a szülinapja? Mert ha nagyon a közeljövőben én max egy tábla csokit vennék, ha nagyon muszáj, de talán azt se.

Legalábbis fordított helyzetben ezt várnám el, mi pl annó decemberben jöttünk össze barátommal, és januárban van mindkettőnk névnapja, amire egyikünk se vett semmit, mert úgy gondoltuk, hogy felesleges, olyan régóta még nem járunk.


21L

2012. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, egy lánnyal jöttem össze (a félreértések elkerülése végett). és igen össze is jöttünk, együtt vagyunk. Én 20 vagyok, ő 19
2012. ápr. 14. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor egy mini plüssmaci. :D lánynak bármit lehet venni. ;)
2012. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, a plüssmaci az jó ötlet. Minden lány szereti őket. Esetleg egy szál rózsa, vagy bombon. Akármit is veszel neki, meg fog örülni. :) 16L
2012. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!