Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A nővérem 2 hónap múlva lesz...

A nővérem 2 hónap múlva lesz 18 éves. Megszeretném lepni egy bulival amit soha nem felejt el. Milyen bulit szervezzek neki? Csak értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 11:16
 1/5 anonim válasza:
100%

Attól függ milyen a nővéred.

De szerintem a legtöbb ember azokkal szeret bulizni akik mindig mellette állnak. Egy meglepetés buli a barátnőivel és barátjával, nálatok otthon. Természetesen az ő kedvenc zenéit bekészítve a zenelejátszóba. Ha szeret énekelni akkor karaoke is lehet. Vagy ha már jó idő lesz, és szereti a szabad levegőt, akkor szintén lehet bulizni grillezés/szalonnapörkölés mellett. De a torta kötelező! Valami olyan, ami rá vall. Lehet már kapni fényképes tortát, különböző formájú tortát. Miután 18 évesen legálisan ihat alkoholt Magyarországon, ezért pezsgővel ünnepelhet- már lehet kapni egyedi feliratú üvegeket is, de ha ilyen nincs a környéken vagy drága, akkor te is elkészítheted öntapadós tapéta segítségével.

Amúgy nagyon rendes testvér vagy :)

2012. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én 18. bulim egy szőlős pincében volt, bográcsoltunk, vizipipáztunk, gyilkososat játszottunk, bár mi nem vagyunk azok a nagy bulizósok, ha a nővéred az, akkor meg béreljetek ki valami jó helyet, ahol zene tánc, pia meg minden. 2 hónap múlva már elég jó idő lesz a kinti grillpartihoz is. Azt, hogy soha ne felejtse el, meg úgyis a barátai teszik azzá, úgyhogy nagyon gondold meg, kiket hívsz meg, és ők se hívjanak magukkal senkit, akit esetleg nem bír a nővéred.
2012. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat.Nekünk is van szőlős pincénk ott terveztem grilldzést és hasonlókat.Csak sajnos azt nem tudom hogy csalogassam ki őt úgy hogy ne jöjjön rá.
2012. febr. 17. 11:50
 4/5 anonim válasza:
Mondd, hogy kitört az atomháború, és csak a pincében lesztek biztonságban, mert az a föld alatt van, és nem érhetnek el. Najó vicceltem, igazából a születése napján esélytelen lesz bárhova is elhívni úgy hogy ne gyanakodjon. Minden lány kombinálós, tutira le fogja vágni egyből. Semmi gáz nincs azzal, ha azt mondod neki, most bekötöm a szemed, és elviszlek egy nagyon jó helyre. Tudni fogja hogy buli lesz, de egész úton izgulni fog hogy hol és kikkel és milyen buli. Ez a szembekötés lényege. Hatalmas meglepi lesz, ha a telketeken találja magát és az összes barátja ott van :)
2012. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szülinapja hétfőn van és pedig az előtte lévő szombaton terveztem.Így biztosan nem fog gyanakodni:)
2012. febr. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!