Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 3.-os kislánynak?

Mit vegyek egy 3.-os kislánynak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek rokonságba szülinapra és fogalmam nincs mit vehetnék. Előző években játékokat vettem, de ahoz nem túl idős már? Minek örül egy 3.-os gyerek egyáltalán a mai világban?

júl. 14. 10:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek a kérdésed? 😄
júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Reméltem kitudok találni valami praktikusat, esetleg itt ötketet kapni hozzá de rájöttem hogy fölösleges, mert úgy sem örül semminek. Nem is töröm magam rajta.
júl. 14. 13:17
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3.-ban az illatos filctoll volt nagy vágyam, de ahogy leírtad, teljesen más jellem, mint én voltam. Én 3.-ban azt se nagyon tudtam, mi az a TikTok, pedig csak pár éve voltam 3,-os, bár már sok osztálytársam használta.
júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
81%

13 éves húgom is nyomat minden sz@rt (tiktok, pintrest...)

Animéket szokott nézni. Azokat a cuccokat szereti.

júl. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Végül kiscsaj akkora hisztit nyomott otthon hogy anyuci lefújta az egész bulit :'DD
júl. 21. 17:37
 26/28 anonim válasza:
100%
Csodálatos. Mi nem tetszett neki?
júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Phew... Valami olyan volt a story hogy előző nap mentek valahova (vidámpark?) hogy valami más élményt is kapjon a buli mellé és a kiscsaj műsort csinált mert nem engedték felszállni valahova mert nem volt elég magas hozzá. Lehet nem vidámpark volt hanem csúszda park... Amikor kérdeztem az anyját annyira ideges volt hogy elmondani nem tudta rendesen.
júl. 22. 21:04
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas kis liba, bár ez főleg a szülei "nevelésének" köszönhető. Inkább ne legyen gyerekem, de ilyen utódot nem akarnék.
júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!