Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 3.-os kislánynak?

Mit vegyek egy 3.-os kislánynak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek rokonságba szülinapra és fogalmam nincs mit vehetnék. Előző években játékokat vettem, de ahoz nem túl idős már? Minek örül egy 3.-os gyerek egyáltalán a mai világban?

júl. 14. 10:20
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
27%
A mai világban? Lájkold be 200 videóját a tiktokon. Ennél nagyobb örömet az alfa-generációnak aligha tudsz okozni. Gyakorlatilag zombik.
júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Mit tudsz a jelleméről?
júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2-es, szabadideje nagyrészét tiktok videók készítésével tölti és Netflix nézéssel. Szereti a kutyákat. Röplabdázni jár tudtommal, de ez nem biztos. Minden félévben más hóbortja van, de legutóbb még oda járt. Semmi nem fogja meg. Felkapott magyar előadókért rajong mint Manuel, vagy Marics Peti. Mást nem igazán tudok róla.
júl. 14. 10:32
 4/28 anonim válasza:
100%
Aztak****rva. Pedig én csak általánosítottam...
júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj, eszerint az üresfejű pályán utazik most...

Pedig a röpire még lehetne is alapozni...

Mi a határidő? Mi lenne, ha addig kémkednél, mert amit leírtál eddig róla, az totál aggasztó

júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%

5# Írta a kérdező hogy holnap. ,,Sértő ha nem veszel neki semmit." Viszont mivel ennyire a technika világában él, csak valami olyan eszközt vehetsz neki talán.

Aggasztó hogy tiktok videókat készít, talán valami hátteret hozzá. Telefont ne drága, meg netflixezik úgyis.

Még vagy a kutyákkal vagy a röplabdával lehetne valamit kezdeni. Ha van állatkája, lehetne valami vele kapcsolatosat venni. (Rágójáték?)

júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Kislányoknak az általános mentőajándék mindig valami extra írószer szokott lenni. Színes, szagos, csillogó, zselés tollak, érdekes mintájú füzetek, esetében kutyás mintával esetleg.
júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
22%
Szereti a kutyákat? Nekem van eladó új kutyusos szuper ajandékötletem. 3000Ft Bp. Írj ha érdekel :D
júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a harmadikos kislányok tiktok vidókat készítenek? Az komoly. Nagyon örülnék neki ha a 9 éves lányomnak az lenne a hobbija, hogy a Noryna féléket nézegetné.
júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Elvihetnéd valami nagyobb strandra. Nem tárgy, hanem êlményajándék lenne. Lángosozni, limonádézni.


Ha telefonmániás, mondjuk feltöltőkártyás, töltsd fel a telóját.

Ha tudod, milyen telefonja van, esetleg valami szép, érdekes tokot. Egyik ismerősömnek nagyon szép van. Csillámporos, és apró zöld szivecskés, ezek ahogy mozog a telefon, mozognak 🥰

júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!