Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Félek elmenni a házibuliba?

Félek elmenni a házibuliba?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Eddig minden évben a legjobb barátnőmmel töltöttem a szilvesztert, de idén beteg lett. Úgy lett volna, hogy egyedül maradok itthon, ami nekem jó is lett volna, de a szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy lassan felnőtt létemre szórakoznom kell, ezért két barátnőmmel megyek holnap házibuliba egy osztálytársamhoz. Még soha nem voltam ilyeneken, nem az én világom, ráadásul tudom, hogy ivászat lesz az egész és kicsit megijedtem, hogy ott fogok ülni és rosszul fogom érezni magam, na meg táncolni sem igazán tudok. Szerintetek mit tegyek? Baj lenne, ha nem nem iszom többet 1-2 pohárnál és nem veszek részt olyanokban, amiben esetleg a többiek? Gondolok itt az ilyen 'kötelező' smárolásokra meg hasonlókra.

2015. dec. 30. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hehe én is ebben a helyezetben vagyok 18f
2015. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
49%

Ne felj ! En sem vagyok az az ivos tipus.. Megis szeretem a bulikat

ha lehet piat valasztani igyal cherryt az finom edes 1-2 pohar es mar tancolni is megtanulsz hidd el :D jol fogod erezni magad ! Nincs olyan hogy kotelezo smarolas.. Nem hagynod magad senkinek, nem egy babu vagy. Allj ki magadert ! A fiuknak ugyis az a lany kell aki nem adja konnyen magat

2015. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"hogy lassan felnőtt létemre szórakoznom kell"


Mi az hogy kell?

17 éves létedre már el tudod dönteni hogy mit szeretsz, és mit nem.

Ha neked a szórakozás nem a házibulis ivászatot jelenti, akkor ne menj.

Nem vagyunk egyformák ( még szerencse ).

Én sem szeretek nagyon bulizni.

2015. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te döntsd el, hogy hova mész, hol érzed jól magad, ne a szüleid. Szerintem. Annyit igyàl, amennyi elèg. Nem kell halálosan részegnek lenni, akkor se ha mások azok lesznek. Én sem akarnák inni annyi pohárral meg ilyen játékokban részt venni...
2015. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ezt neked kell eldönteni kizárólag, örülj, hogy így elengednek a szüleid! Bár az enyémek lettek volna ilyen engedékenyek ennyi idősen.
2015. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"szórakoznom kell" Jááj, kényszeres, az igen!:D "Márpedig szórakozni fogsz!" Van az a kép, amin egy kislány ül a Mókavonaton, és tök durcás képet vág szegénykém. Ne hagyd már, hogy parancsolgassanak, zsinóron rángassanak kényük-kedvük szerint. Ha szeretnének, akkor nem zavarnának el akaratod ellenére buliba. És olyannak meg minek engedelmeskednél, aki nem szeret téged? Egyértelműen nem a javadat akarják, ha megparancsolják. Gondolják, hogy te nem tudod egyedül eldönteni, hogy mit akarsz, meg mi a jó neked? Huhh, hát ne hagyd már bakker, hogy elkergessenek otthonról. Te tudod, hogy mi neked a jó, ha nem ártasz vele nekik, akkor minek szólnak bele? Külön ember vagy külön érzésekkel gondolatokkal, úgyhogy ők csak ne mondják meg, hogy hogy érezd jól magad. "Márpedig szórakozni fogsz..." Ne hagyd magad irányítani, már majdnem felnőtt ember vagy, nehogy már megmondják, hogy mit csinálj, ráadásul olyan helyre akarnak küldeni, ahol nem feltétlenül éreznéd jól magad, tehát nem garantált, otthon pedig asszem azt mondtad, hogy tök jó lenne neked, akkor ne hagyd már magad erről lebeszélni! Állj a sarkadra, és állj ki magadért, a te életedben te vagy a főnök, és nem más! Nehogy már ők mondják meg, hogy mit csinálj Szilveszterkor! Ha otthon akarsz csak lenni simán, hát semmi közük hozzá, na!! Az ő életükben minden rendben van, hogy a tiédben turkálnak? Foglalkozzanak saját magukkal, és ne parancsolgassanak neked, miért gondolják, hogy te egyedül nem tudod eldönteni, hogy mi neked a jó, és nekik meg kell mondaniuk, mert magadtól nem tudnád? Teljesen semmibe vesznek, ne is törődj velük, fecsegjenek, amit akarnak, nem kell velük foglalkozni, majd megértik, hogy nem a tulajdonuk vagy, hanem a lányuk. És most komolyan, aki jót akar a lányának, az miért erőlteti őt bele egy buliba, amibe nem is akar menni? Ilyen emberekkel ne foglalkozz, megmondják, hogy szerinted mi legyen a jó, te meg majdhogynem el is hiszed nekik, és engedelmeskedsz az akaratuknak, ahelyett, hogy jól éreznéd magad, behódolsz az utasításaiknak. Olyan nincsen, hogy "szórakoznod kell". Ha nem akarsz, akkor természetesen nem kell, meg ha erőltetett, akkor úgyse fogod ott jól érezni magad, szóval hagyd a csudába.
2015. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!