Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Baratokkal vagy a parotokkal...

Baratokkal vagy a parotokkal mentek ma szilveszterezni? Mennyire rugtok be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Párommal megyünk és közös baráti körrel,fogunk ünnepelni.Hogy be fogok-e rugni?...háát majd kiderül...:)
2011. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van egy férjem, de soha sehova nem visz. Még ilyenkor se és még felnőtt pezsgőt se ihatok 28 évesen.

Most érzem úgy, hogy elegem van...

2011. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"még felnőtt pezsgőt se ihatok 28 évesen"


Ha nem vagy terhes, szoptatós vagy májbeteg, akkor jogosan lehetsz mérges!

2011. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok terhes, se szoptatós.

Most az előbb megbontottam a pezsgőt és egyből balhé lett belőle, hogy én egy alkoholista vagyok...

2011. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A nejem tényleg alkoholista, van hogy lemegy 11-kor az éjjel-nappaliba, és bort vesz.

Napi egy üveg símán lecsúszik.

Hiába mondom neki, hogy vele szeretném a két gyerekünketz fölnevelni, nem tud leállni.

Nemrég elment pszihiáterhez, kapott háromféle gyógyszert, most azokra iszik. Vele is úgy kezdődőtt, hogy kis pezsgő itt kis pálinka ott , egy sör mert meleg van, etc...

Vigyázzatok, észre sem veszi az ember és belecsúszik...

Aljas, pusztító méreg.

2012. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!