Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha 23 án 12 órázom, szemteste...

Ha 23 án 12 órázom, szemteste meg éjjelre megyek, hogy tudnék előre főzni, sütni, hogy ne hullafáradtan menjek dolgozni 24 én?

Figyelt kérdés
Szép és jó annak aki megteheti hogy ünnepek alatt otthon van.De én már előre félek, hogy lesz.Aki így jár dolgozni,azaz folyamatos munkarendbe, hogy oldja meg?
2017. dec. 8. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
24-e délelőtt? Délután meg pihenhetnél.
2017. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam,22 en amit tudok megcsinalok,lefagyasztom.Sutit meg lehet hamarabb is sutni.
2017. dec. 8. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell akkora felhajtást csinálni a karacsonybol és már meg is van oldva. Nem kell 50 fele sütemény meg huszfele fogás és nem leszel fáradt. Ennyi
2017. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is akarok,nyugi.

De muszaj csinalni tobbfele kajat,ha 25 en ejjeles utan nem akarok meg fozocskezni.

2017. dec. 8. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért? Ha egyedül élsz, olyan mindegy hogy aznap épp mit fozol, ha még nem egyedül, a partnered össze kaphatna magát és fozetne ő.
2017. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ügyelős szakmában dolgozom, mondjuk Szentestét még nem kaptam szerencsére:)

Fontos a pontos tervezés, hozzávalók felmérése, bevásárlás több ütemben.

Egy héttel ünnep előtt a mézeskalácsot meg lehet sütni. Azt rágcsálhatjátok forró teával 25-én reggel. 24-én estére is vihetsz be belőle a munkatársaknak.

Vennék helyedben hurka-kolbász csomagot, lefagyasztanám, bármikor bevethető kis krumplival. Legyen otthon hozzá cékla vagy amit szerettek.

Főétkezés: franciasaláta előre összerakva. Kolbásszal felszúrt karaj? Hidegen is jó.

Gyors krémleves? Sajnos az igazán tartalmas levesekre időt kell szánni.

Ezeket el lehet készíteni előbb, és 25-én csak csipegetned kell:)

2017. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi,jo otletek.
2017. dec. 8. 22:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!