Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » S. O. S! Mit vegyek a páromnak...

S. O. S! Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Eleinte egy saját készítésű ajándékot akartam neki, de iszonyúan zsúfolt a végzős évem és nem volt időm nekiállni és dolgozni rajta (Open when... levelek lettek volna), most viszont már nem tudom mit vehetnék neki. Kondirajongó... Illetve nagyon művelt, szorgalmas, okos srác. 10 hónapja vagyunk együtt... Mit vehetnék neki, ami nem drága, nem sablon ajándék? Kérem, aki tud adjon ötleteket!

2016. dec. 12. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Csináltass neki egy bogret, amire rá van rakva egy közös fotótok
2016. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Lovat, de részletre. Kezdd a f@*szával!
2016. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez a kérdés engem is elgondolkodtatott, mondjuk mi még csak kb. 3 hónaposak vagyunk, végül proci hűtőt vettem. xD Valami olyasmit akartam én is, ami nem tipikus, meg lehetőleg hasznát is veszi. Ha barátodat érdekli a sport, és van kedvenc csapata/sportolója, ezzel kapcsolatos ajándékot is tudsz neki venni. Biztos tudod mi a hobbija, milyen érdeklődési körei vannak. Ha okos srác, gondolom nincs 3 dologra beszűkülve. Kedvenc film, sorozat, zene, akármi. Vagy ha már voltatok együtt vásárolni, nézelődni, próbáld felidézni, voltak-e dolgok, amik tetszettek neki. Esetleg ha ragaszkodsz a kézzel készített ajándékhoz, varrhatsz neki egy párnát, azzal viszonylag hamar meg is vagy. Lehet venni olyan filctollat, amit az életben ki nem mosol, azzal írhatsz/rajzolhatsz is rá valamit, ami egy jó közös emlék vagy csak az eszébe jutsz róla. De csináltathatsz neki egyedi mobiltokot, hogy mi legyen rajta azt neked kell kitalálnod, ismeretlenül nem tudok konkrétabbat. Remélem segítettem. :D

18/l

2016. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Én 17 éves vagyok, a barátom 18.
2016. dec. 12. 21:29
 6/7 anonim válasza:
Mi SÓS ?
2016. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves #6 a S.O.S egy nemzetközi jelzés... de veled ellentétben a kérdező párja művelt, így nekem egyből a könyv mint ajándék típus jutott eszembe... :)
2016. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!