Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a páromnak? M

Mit vehetnék a páromnak? M

Figyelt kérdés

Ugye lassan karacsony, nem.regota vagyunk egyutt de akkoris a karacsony az karacsony, a szeretet unnepe es en szeretem, szoval venni kene neki valami ajit:3 valami osszeillo v kozos karkotore nyaklancra gondoltam, ugye mind2-en fiuk vagyunk szoval az ilyen felszives nyaklancok nemigazan lehetosegek. Es nemis full ezist nyaklancra gondoltam, valami egyszeru letisztult nyaklanc valami kis logoval rajta ami fius es hordhat hetkoznapokon is. Valami otlet v oldal ahonnan lehetne rendelni?

Ha szamit en 18 O 23 eves bar szerintem annyira nem szamit:D



2016. nov. 28. 19:00
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a karkötő vagy a nyaklánc cuki, vagy csináltathatsz egy albumot kettőtökről
2016. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az album lenne a legjobb de ha talizunk annyira belefeleskezunk egymasba h sose csinaltunk fenykepet..:) ezert maradt a karkoto v nyaklanc
2016. nov. 28. 19:11
 3/4 anonim válasza:
A felszives medalos nyaklánc miert nem jo? Szeretitek egymást? Igen . Akkor jonak kell lenni
2016. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen csak ha olyan es valaki latja akkor jon a "na ki az a lany?" hameg egy sima fius nyaklanc akkor senki se kerdez semmit amire hazudni kene:s
2016. nov. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!