Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék testvérekne...

Karácsonyi ajándék testvéreknek. Van valakinek valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném meglepni a testvéreimet valami különleges kis aprósággal, de nincs jó ötletem, hogy mi is lehetne az. Én vagyok a legkisebb testvér (29), van egy nővérem (37) és egy bátyám (39) és szeretnék valami közös kis ajándékot nekik. Ékszerre gondoltam, karkötőre vagy medálra, ami jelképe lehet a testvéri szeretetnek. Próbáltam keresni a neten, de semmi értelemeset vagy jópofát nem találtam... segítenétek?

2014. okt. 24. 10:35
 1/4 anonim válasza:

Nem vennék ilyeneket, mert nem biztos, hogy tetszik nekik.

Díszdobozos unicum, meg szép csokik.

2014. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindketten szeretik az ékszereket, a csoki vagy a pia pedig olyan semmitmondó, személytelen.

Valami jó ötlet kellene. Pl. láttam két puzzle darabot, nővéreknek. Azt írta rajta, hogy "sisters". De bátyónak és nővérnek is nem tudom, hogy lehetne kivitelezni...

2014. okt. 24. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csináltass ilyet egy ékszerésznél. :) Nekem nagyon tetszik, és ezüstből nem is lehet túl drága.

[link]

2014. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez zseniális :) Köszönöm!
2014. okt. 25. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!