Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértek/adtok karácsonyra?

Ti mit kértek/adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én a következőket kérném, bár nagy az esélye, hogy nem kapom meg őket. De majd sajátpénzből :D

Könyvek: Drugs Bunny - Sárga Kapszula, Paul Wade - Fegyencedzés 1,2, Pavel Tsatsouline - A Meztelen Harcos, Frédéric Delavier - Sportanatómia


illetve egy új számítógépet.


Nem szokásom adni, szóval lehet önzőnek tartotok most, de valami olcsó kis dologgal biztos meglepem azokat akik engem is :) Ha másnem, akkor majd én főzök :)



2014. okt. 23. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit. De tudom, hogy úgy is kapok valami apróságot, és szerintem akinek az ajándéka számít, az eléggé ismer hozzá. Úgyhogy az én kérésem mindig az, hogy meglepetés legyen.

(Bár ha nagyon szeretnék valamit, egy-két utalgatás simán közrejátszik...:-) )

2014. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
uhh... biztos jó gazdagok lehettek, ha majd a szüleidnek erre mind fvan pénze ;_(
2014. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg a pcsmet! :D

Írtam is, hogy nagy az esélye, hogy ebből egyet sem kapok meg :D

2014. okt. 23. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Világbékét!

Kevesebb vitát, veszekedést, gyűlöletet a mindennapokban az emberek szívébe!

Azt, hogy ne lökjék fel egymást az emberek sorban álláskor.

Azt, hogy ne felfele nyaljanak és lefele tapossanak az emberek, hanem tudjanak egymással együtt élni.


Talán egyszer majd megvalósul.

2014. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is úgy vagyok vele, mint te :D Imádom a könyveket, így azokat szeretnék ( anatómiai atlasz, ismeretterjesztők, stb..), illetve pulcsit, parfümöket, illatszercsomagokat.. Vagy legalább annyit, hogy megvehessem magamnak :D :D De egyik sem fog összejönni.


Páromnak édességet veszek, autós táskát, illetve szerszámokat szeretne. Esetleg egy üveg italt ( majd meglátom, mi lesz addig)

Lányunknak könyveket veszek, illetve játékokat. Ötlet már van, majd kiderül, mit kap közösen, illetve mit tőlem (számomra fontos, mert a gyerek nem tudja, de lesz, amit külön szeretnék megvenni neki).

Másoknak nem ajándékozunk. Illetve közösen anyósomnak.

2014. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se kérek utálom az összes ünnepet ahogy az utolsó elöti írta békesság szeretet egymás megbecsülése az kell. Ajándék csak látszat
2014. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tárgyi jellegű ajándékok közül könyveket (mint mindig) és egy botmixert.

Azt, hogy miket fogok adni, még elég képlékeny. A családban nemrég született két kisbaba egy-két hónap különbséggel, nekik fekvő játszóállványt fogok venni.

2014. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!