Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Egy MacBookot szeretnék karira, de nem akarjàk megvenni mondván h dràga meg ilyenek. Pedig van rá pénze tehát nem kérek lehetetlent. Segitsetek lécci :)

2013. dec. 24. 01:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem erről lekéstél, hogy most akarod megfűzni őket...:)


Illetve, Te nem tudhatod, mire van pénz, és mire nincs - én a helyedben beérném egy sima laptoppal (ha jól megy), azt biztosan megengedhetitek, ha a MacBook is belefér szerinted. (Vicc, hogy azért a szarért valaki kibax negyed-félmillió forintot, mikor 200.000-ért már olyan csúcshardveres laptopot vágnak hozzád, hogy megszólal - és nem elég, hogy gyorsabb, még szebb is...)


De a szépenkérés, szófogadás, és szép nézésen kívül nem tudok semmit se javasolni.

2013. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

24-én hajnali 1-kor???? Még egy húsnak is több idő kell hogy rendesen bepácolják Szentestére, nemhogy szülőket megpuhítani...

Ha esetleg nem vették már meg (mondtam már a gyerekeknek valamire én is hogy drága, közben ott lapult a szekrényben), akkor meg már úgyis reménytelen, az ajándékod biztos megvették már, nem fognak semmiért rohangászni.

2013. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Grim13 ***** válasza:
84%
hidd el hogy jobban tudják a szüleid hogy mire van pénzük, arról nem is beszélve hogy lehet hogy van pénzük csak nem olyan szakbarbárok hogy elköltsenek ennyit valamire amit 1/2 ennyiből is megtudnak venni, ja az is lehet hogy csak simán utálnak és ezért nem akarják hogy menő gyerek legyél, irigy vagyok mi?!
2013. dec. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
71%
Vállalj diákmunkát! Biztosan értékelni fogják a szüleid, ha már fél éve becsületesen nyomod. Picit hozzátesznek ők is, talán. Lásd: Rébusz vagy más diákmunka adó cég!
2013. dec. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,

#1 nem 4-500k rol, csak 300 rol lenne szo

#2 nem baj ha nem kapom meg karácsonyra, csak ne pl. Jövőre kapjam meg

#3 megetszett a macbook es nm szeretem a windowst nem azer veszem h menő legyek

#4 hát iskola mellett nm nagyon tudok elmenni:(

2013. dec. 24. 07:46
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok: A negyed-félmilliós Macbook az 250-500k.


Illetve 300-ért azért nem egy csúcskat. Macet kapsz, tapasztalat, hogy elég harmatos gép...


És a Windows 8 se tetszik? Mert esetleg ilyen "kompromisszummal" is élhetnél... Najó, nem itt foglak lebeszélni, csak gondoltam, hogy erre esetleg vevőbbek lennének a szüleid.:)

2013. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
69%
Szerintem majd a szüleid eldöntik,hogy mit vesznek a pénzükből és mit nem!Ők keresték meg...nem hinném hogy neked sok közöd lenne az ő pénzükhöz!Vannak fontosabb dolgok is,kiadások !Menj dolgozni és vedd meg magadnak
2013. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
61%

A gyerekeknek fogalmuk sincs a pénz értékéről. Ezt is jól mutatja az alábbi megjegyzés

"csak 300 rol lenne szo "

Egyszer egy 14 éves gyerek mondta kb 6 éve ekkora összegre (310e Ft-ról volt szó), hogy az nem is sok pénz.

Nem hát csak éppen a legtöbben ennyi pénzért dolgoznak 2-3 hónapot.


Azzal a géppel nem fog tudni ám wowzni, sőt kb semmilyen játék nem fog rajta menni. Nem csak azért, mert nem erre szánták, hanem azért sem, mert az OSX-re elég kevés játékot készítenek.

Az egy munkagép, te meg még a tojáshéjjal a seggeden nem dolgozol hanem játszol.


Ami meg a diákmunkát illeti azt csak 16 éves kor felett lehet. Kétlem, hogy a kérdező már elmúlt volna 16.

2013. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#6 a win8 méginkább nem tetszik akkor inkább a 7-es

#8 tudom mennyit keres apám és ahhoz képest nem sok és igen nem tudok diákmunkára menni...

2013. dec. 24. 11:47
 10/24 anonim válasza:
57%
Akkor meg menj és dolgozz meg érte. Attól, hogy tudod mennyit keres apád még fingod sincs a pénz értékéről. A kettőnek köze nincs egymáshoz.
2013. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!