Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ötletek a családnak...

Karácsonyi ötletek a családnak? (apa, anya, tesó, mama, kisgyerek, stb) Gyüjtsük össze az ötleteket!

Figyelt kérdés

Gyüjtsük össze az ajándék ötleteket..

1,Mit vesztek/vettetek vagy éppen készitetek anyunak, apunak, mamának, papának, tesónak , kisgyereknek, barátnőnek stb.


2,Mi volt az eddigi legjobb ajándék amit kaptál ?

3,Mi volt az eddigi legjobb ajándék amit adtál?

4,Ki minek örülne?



2013. dec. 13. 11:51
 1/3 Timpike válasza:

A legg aszosabb ajándékomat tavaly kaptam apukámtól szemüveget kaptam ágynemű garnitúrát

anyumtól könyvet kaptam és parfümöt pulóvert

tesómtól meleg mamuszt

2013. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1:női rokon:sál,parfüm,konyhai eszköz amire vágyik,teacsomag,különlegesebb fürdőscuccc,ágyneműs dolgok,pulcsi, könyv, bögre,tányérkészlet

férfi rokonok: ital,sál,szerszám,pulcsi,kocsihoz bármi, elektronikai kütyük

gyerekek: aktuális kedvenc


2: egy elektromos ágymelegitő,mert nagyon fázós vagyok


3:maszázsbérlet,szerszámkészlet


4: egy csendes veszekedésmentes karácsonynak

de ha tárgyat kell mondani,akkor egy karácsonyos nagyobb méretű bögrének,egy jobb szerelmes könyvnek

2013. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1.: anyámnak egy kézműves apróságot, egy vásárban jártam és ő jutott eszembe egyből mikor azt megláttam. Én csak így tudok vásárolni. A barátnőmnek még kigondolok valami szép apróságot, a többiekről viszont lövésem sincs! Testvérek, pereputtyaik... majd utsó előtti nap leugrok a teszkóba és veszek valami leárazott terméket :D

2.: jó kérdés. Egyszer pl. kaptam egy cd-írót. Akkor még nagyobb szó volt, és épp kifigyelték hogy szeretnék egyet, nagyon bejött. Egyébként nem jellemző hogy akár célozva is rákérdezne a családom, ezért jellemzően én is haszontalan dolgokat kapok.

3.: Koncertjegy.

4.: ki, Miki? :D Fogggalmam sincs a családomat illetően, mivel engem se kérdez senki, és kiskorom óta nem vonnak be az ajándékozásba, ezért se egyedül se közösen nem tudtam még értelmeset venni senkinek. Ahogy én nem tudom minek örülnének, ők se hogy én minek!

2013. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!