Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináltok december 24-én?

Mit csináltok december 24-én?

Figyelt kérdés
Karácsonyi hangulatom van, és érdekelne, hogy másoknál hogyan telik ez a nap, és ez az ünnep! Mit segítetek otthon, mikor jön a Jézuska, ünnepi ebédet tartotok, vagy vacsorát? stb.. :D
2012. okt. 30. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én anyuékkal élek a kisfiammal, aki akkora már négy éves lesz. 23-án sütünk anyukámmal többféle sütit. Apukám szakács, ő előkészíti a vacsorához valót, azt 24-én elkészítjük délelőtt. A fiam alszik 1-től, addig feldíszítjük a fát anyukámmal. Ha felébredt, még próbálom lekötni a mi kis kuckónkban, mesét olvasok neki, játszunk. 6-kor átjön a dédi, akkor megyünk le mi is a fiammal anyuékhoz. Kigyulladnak a csillagszórók, én gyönyörködöm a fiam csillogó szemében. Utána neki átadjuk az ajándékokat és mikor már mindent megnézett, mi is megajándékozzuk egymást. 7-8 körül vacsorázunk, borozgatunk, beszélgetünk, karácsonyi zenéket hallgatunk, együtt vagyunk, jól érezzük magunkat.
2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!