Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vesztek karácsonyra a...

Ti mit vesztek karácsonyra a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 23:15
 1/6 anonim válasza:
Két és fél éves lányom és kap hintalovat,játék porszívót,játszósátrat,könyveket,nyomdát,kirakókat.
2012. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 4 éves lányom tőlünk Barbiet, kirakót, társasjátékot. Eddig ennyit találtam ki. Még valamit szeretnék, de megvárom a karácsonyi ajánlatokat:)
2012. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ötletre vársz akkor szerintem nem igazán kapsz használhatót hiszen minden gyerek mást szeret.vidd el vásárolni amit hoszzan nézz az tetszik neki. régi trük. ha csak kíváncsiságból.....
2012. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt lesz 2 éves a lányunk. Rajztáblát kap( egyik fele mágneses, másikra krétával tud írni), könyvet, orvosos szettet szeretnénk, játékkonyhás dolgokat, készségfejlesztőt, eddig kb ennyit találtunk ki.
2012. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálunk 6, 9, 16 évesek a gyerekek és az apróságok mellett azt tervezzük, hogy elvisszük őket két ünnep között egy napra a Ramada aquaworld-be.
2012. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább kiváncsiságból várom a katalógusokat. Kinéztem még pár dolgot amit szeretne, de azért is várok még, m lehet h jobb áron lesz később mint most.
2012. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!