Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vannak akik már most várják a...

Vannak akik már most várják a karácsonyt, gondolnak rá?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Majd várom ,ha itt az ideje. Most azt várom, hogy felállítsuk végre a medencét. A Karácsonyváráshoz meg kell lennie annak az előzetes hangulatnak, amikor fokozatosan megtelnek a boltok ünnepi holmikkal, kellőképp hideg van, amitől még jobban átérezhető a kandalló tüzének melege. Mindennek megvan a maga ideje.
2012. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Még nem. Majd augusztus-szeptember környékén.

De nagymamám például egész évben gondol rá, és ha mást nem, egy pár ezer forintot félretesz, hogy karácsonykor ne legyen hirtelen sok kiadása. Meg amíg még kötött nekünk, azt is nyáron csinálta meg (most már sajna nem tud).

2012. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen, gondolok rá, akkorra új lakásba költözünk és eggyel többen leszünk. Milyen is lessz...
2012. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Karácsonykor egy kisfiú születésének örvendezünk. Így tavasz vége felé…
2012. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

most költözünk össze,tegnap a karácsonyfadiszeket is átcsomagoltam,és elkapott a hév,hogy első közös olyan karácsonyunk,hogy kettőnk szép nagy fája,hova fogjuk tenni,stb :)


de a hideg miatt nem várom,utálom a hideget,most élvezem a jóidőt

2012. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
69%
Igen,várom már ez lesz az első közös karácsonyunk és remélhetőleg nem is az utolsó együtt. :)
2012. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%
De hogy gondolok rá!Örülök hogy nyár van. Nem kell fűteni,sokáig világos van,lehet menni a strandra,lehet bográcsozni,stb.
2012. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
54%
Én a mikulást várom a nagy bozontos szakállával és a kemény virgácsával. Tavaly megigérte hogy ha jó leszek akkor idén a krampuszt is hozza magával :)
2012. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%
Nagyon nem várom, sajnos a családi állapotok miatt.
2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%

Én már januárban szoktam mondani mindenkinek, hogy: Na, 11 hónap, és itt a karácsony...

Persze poénból...


Hej, ráérünk arra még!

2012. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!