Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek milyen lesz, az idei...

Kinek milyen lesz, az idei Karácsonyfája?

Figyelt kérdés
A tippeket előre is köszönöm!

tegnap 07:53
 1/6 anonim válasza:
46%
Semmilyen. Kinek van kedve karácsonyozni, amikor már szeptember végén Merry Christmast engednek a bevásárlóközpontokban, meg tele a bolt karácsonyi xarokkal...
tegnap 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy mertem ilyen kérdést félteni!
tegnap 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem színes lesz. Nem klasszikus színek, tehát nem piros, arany, ezüst.

Színes gömbök, mindenféle szín, kicsit pasztellesek. A többi dísz is színes, fehér, zöld. rózsaszín.

Az égősor nem tudom még milyen legyen, fehér vagy színes.

Eddig sötétzöld és ezüst boám volt, azokat cserélgettem minden évben. Idén lehet, hogy kéne már valami új.

tegnap 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem tudom, általában ez olyan amit nem döntök el előre hanem majd a vásárban amelyik megtetszik azt veszem meg.


Ha arra gondolsz, hogy milyen színű díszek lesznek rajta, akkor fehér-piros-arany és narancssárga vegyesen.


#1 Én most az idei helyzetet nem láttam annyira vészesnek, mint az eddigieket e téren. Október elején voltam nagybevásárláson, rengeteg üzletbe jártam de maximum csak ilyen ajándékboltokba lehetett elvétve látni egy-két ünnepi dolgot, de egyébként a Halloween cuccok voltak kipakolgatva keményen.


Szerintem már most ezzel, hogy minél népszerűbb a Halloween annál nagyobb marketinget csinálnak neki és ezzel eltolódik a karácsonyi cuccok kipakolása.

Persze már most biztosan ki vannak pakolva az ünnepi dolgok, mert már szombaton a helyi kisboltban is kint voltak a csoki mikulások. Szerintem lemegy a Halloween meg a mindenszentek aztán jön a "Last Christmas I gave u my heart" is.

tegnap 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Idén én piros-arany-feketét szeretnék

Hozzá egyszínű meleg égősorral


Meg persze ami megtetszik még a vásárban az lesz rajta:)

tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zöld
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!