Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor diszititek a hazat...

Rékaaa8 kérdése:

Mikor diszititek a hazat karacsonyra?

Figyelt kérdés
Most erkezett meg a penteken rendelt shein csomagom a benne levo karacsonyi dekoraciokkal (ego, mikulas, stb..) Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de engem mar szeptemberben el kap a laz, vagy ahogs meg erzem a hideg idot. Ti mikor hanyadikan, melyik honapban kezditel disziteni a hazatokat, szobakaz illetve egyeb dolgokat? En arra a dontesre jutottam, hogy november vegen, vagy kozepen kezdem el, de nem akarom nagyon el hamarkodni, szerintetek november vege jo lesz? Ti hogy gondoljatok ezt?

szept. 26. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A házat és környékét sehogy. A lakást nem előbb, mint dec. 24.
szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
December 6-a után valamikor, szépen kényelmesen. A házat és környékét sehogy, ha még jó az egy évvel ezelőtti kültéri égő sor, akkor karácsony napján felkapcsoljuk, Jan. 6-án meg lebontunk mindent.
szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A világítás fent van egész évben. Advent első vasárnapján indul és addig megy amíg áll a karácsonyfa, ami január közepe, február elő pár napja, attól függ mikor hullik le. Felállítani 24.-én szoktuk. A többi dísz meg amikor az eszünkbe jut.
szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Télapóra, aztán apránként mindig kerül még valami ide-oda karácsonyig.
szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ádvent első vasárnapján már a kakás szolidan ki van díszítve. A fenyőt december 23 ikán este. A kültéri világítást is 23 tól december 6 ikáig.
szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Adventkor csinálunk koszorút, adventi naptárat, betlehemet és ajtodiszt. A fát Szenteste állítjuk.
szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Semmikor. :D Van egy téli (NEM karácsonyi) asztaldíszem, az kint van december elejétől február végéig, és ennyi bőven elég.
szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Idén megfogadtam,hogy december elsején kezdek el díszíteni.

Én személyesen imádom a karácsonyi hangulatot,így igyekszem az otthonunkban minél tovább érezni az illatokat ,látni a fényeket.

A kislányom ugyanez,mint én ,a férjem is nagyon szereti.

Eddig mindíg később díszítettem és annyira kevésnek éreztem időben.

szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

November közepén.

Egyáltalán nincs elhamarkodva, mert a környékünkön több háznál már november elején felrakják a díszeket.

Az üzletekben javában zajlik már a karácsonyra való készülődés.

szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Orulok hogy sokatoknak is nagyon nagy rajongas e fele 😍!!!
szept. 28. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!