Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándék egy használt,...

Milyen ajándék egy használt, de jó állapotú üzleti laptop egy elsőéves egyetemista embernek?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Kije vagy neki?

Ha tudod, hogy még nincs neki, akkor szerintem jó.

tegnapelőtt 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: A bátyja vagyok neki. Arra gondoltam, hogy lehetne ez egy közös családi ajándék neki.
tegnapelőtt 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon örülnék ilyen ajándéknak
tegnap 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Használt dolgot nem adunk ajándékba. Azt csak oda adjuk. Családi ajándékként meg pláne nem illik
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

A 4-es valamiféle sznob, ne foglalkozz vele.

A testvéred meg garantáltan örülni fog az ajándéknak

tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

5


Használt dolgot nem illo ajándékozni. Alap illem, nem sznobsag

tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
DE, sznobság, családon belül fontosabb a gesztus, mint egy merev illemszabály
tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Csaladon belul meg pláne tiszteljuk mar meg a masikat azzal, hogy nem mas használt cuccat kapja ajándékba
tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
De szerintem itt nem arról van szó. Itt nem arról van szó, hogy Pistike a saját használt laptopját lepasszolja a testvérének. Hanem arról, hogy egy jó minőségű, de használt laptopot vásárolnak neki, ahelyett, hogy ugyanannyi pénzből vennének neki egy gyengébb új laptopot. Szerintem ez azért más kategória, mintha szimplán Pistike a tesójára sózza a régi cuccát. Ugyanúgy pénzt adnak ki érte, de ahelyett, hogy abból az árból egy új gagyibbat vennének, vesznek egy erősebbet, csak használtat. Szerintem ez más kategória.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: Pontosan erről van szó.
tegnap 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!