Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mitől van az, hogy egyes...

Mitől van az, hogy egyes boltok annyira előreszaladnak az időben, hogy már most árulnak karácsonyi cuccokat, noha még csak szeptember eleje van?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, mikor bevásárolni voltam.

Kicsit fura, hogy míg tegnap még javában tombolt a nyár, addig csendben karácsonyozni kezdtek egyes boltok.



szept. 9. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Hol láttál te karácsonyi dolgokat?
szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az Aldiban láthatta a karácsonyi édességeket.
szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szivassatok hogy már vannak karácsonyi dolgok


Agyam eldobom

szept. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Dm-ben és KIK-ben is találkoztam vele.
szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Az Auchanban a leértékelt részlegen egész évben voltak karácsonyi dobozos édességek. Lassan levehetik a sárga címkét és kirakhatják teljesáron a szezonális dolgok közé. Bár ha leértékelve se kellett senkinek...
szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
91%
Most láttam pont a Kikben. Amúgy simán marketing, minél hosszabb ideig vannak kint a cuccok, annál több ember látja és veszi.
szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az előző évi, megmaradt készlettől akarnak megszabadulni, mire jön az igazi szenzonra az új készlet.
szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Minden évben ez van, és minden évben meglepődtök rajta... :D Mint amikor ez a téma a kollégáim közt, hogy húú mostanában milyen sötét van már este 8-kor.
szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahiva én járok bolt, ott már annyira előre szaladtak, hogy már most a jövő évi fizetésemhez igazították az árakat.
szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, hogy rohan az idő, nagyon gyorsan itt lesz a Karácsony.
szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!