Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az normális, hogy 22 éves...

Az normális, hogy 22 éves férfi létemre herótom van az egész karácsonyi hercehurcából, rokonlátogatásból, felhajtásból, ezért nem fogok karácsonyfát állítani idén, és legszívesebben 3 napra elmennék egy szállodába egyedül passzívan időt tölteni?

Figyelt kérdés

szept. 4. 15:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel baj. Alighanem van valami oka, hogy így érzel a karácsonnyal kapcsolatban.


Én mindig szerettem ezt az ünnepet, sok pozitív emlékem fűződik hozzá, de azt is meg tudom érteni, ha valaki nem szívesen ünnepli meg (mert nem volt megfelelő a családi közeg, netán akkortájt halt meg valamelyik rokona, esetleg egyéb okok miatt).

szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen normális, hogy 22 éves férfiként úgy érzed, hogy a karácsonyi hercehurca és a rokonlátogatások fárasztóak lehetnek. Sok ember, fiatalok és idősebbek egyaránt, belefáradhat az ünnepi időszakba, különösen, ha az sok stresszel és kötelezettséggel jár. Ha úgy érzed, hogy az idei karácsonyban szeretnél pihenni és elkerülni a szokásos felhajtást, az teljesen rendben van. Az, hogy nem állítasz karácsonyfát, és inkább egyedül töltöd az időt egy szállodában, ahol passzívan pihenhetsz, teljesen érvényes választás. Az ünnepi időszak nem mindenkinek ugyanazt jelenti, és fontos, hogy megtaláld azt, ami számodra a legjobban megfelel. Ha az önálló időtöltés és a pihenés az, amire szükséged van, akkor érdemes megfontolni ezt a lehetőséget. Az ünnepek célja végül is az, hogy jól érezzük magunkat, így ha ez a forma a legjobban szolgálja a saját kényelmedet, akkor az teljesen rendben van.
szept. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Nagymama vagyok és utálom a karácsonyi készülődést. A vásárlást, a cirkuszt, a fáradtságot. Csak az a jó része, amikor jönnek a kicsik és ámulnak a karácsonyfa láttán.:)
szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 NTBS ***** válasza:
100%
Teljesen. Mindenkinek joga van úgy érezni, ahogy szeretne. Én szeretem a karácsonyt, igaz nincs kivel megosztani.
szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Én a túlzott elvárásaim miatt, illetve gyermekkori rossz élményeim miatt nem szerettem. Legtöbb depresszió karácsony táján van.

Én ma már megbékéltem vele, mert az új, jobb és jó élmények elhomályosítják a régi rosszakat, meg néhány terápia is segített...

50f

szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Én is utálom gyerekkorom óta.
szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
omg, you're so special, so different
szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ennyire utálod, hogy már szeptemberben ezen agyaltál?
okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Csak ne nálunk foglalj. Remélem kevés foglalásunk lesz karácsonykor😄
okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!