Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Érmegyűjtőnek milyen ajándék?

Érmegyűjtőnek milyen ajándék?

Figyelt kérdés

Apukám nagy érmegyűjtő, szeretném valami ehhez kapcsolódó dologgal meglepni karácsonyra,egy érem különleges érme lenne a megfelelő, de egyrészt nem tudom megvan-e már neki az a bizonyos amit szándékoznék adni, másrészt elég borsos áruk van, szeretnék olcsóbban kijönni, illetve nem engedhetném azt meg magamnak.


Lehet akár csak felületesen ehhez kapcsolódó is, pl. valami ötletes ajándék aminek csak látszólag van köze az érmékhez.


Nekem az érmegyűjtő albumon kívül más nem igazán jutott eszembe...



2020. nov. 27. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érméket gyűjt? Mindenfélét, vagy van egy témája?
2020. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érmetartó, ilyen lapozós. Vicces, nem sablonos poénú persely.
2020. nov. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, én nem értek hozzá, de gyűjt magyar, ill. nemzetközi pénzérméket is, szerintem a téma is teljesen mindegy, van neki történelmi, emlékérme, ritkaságok, kollekciók stb. Jár neki csomó katalógus, és ha megtetszik neki valami a tulajdonságai meg kinézete meg ára alapján akkor általában megveszi.


Láttam a neten egy 2021-es asztali naptárt, és mindegyik hónaphoz tartozik egy érme, itt a leírása:


Eredeti, a szerencséhez kapcsolódó volt és mostani forgalmi érmék

Szerte a világból összegyűjtött különleges fizetőeszközök

Egyedileg sorszámozott, limitált kiadású naptárba gyűjtve


Ez 10 ezer ft, ennyiért igazából már majdnem egy érmét is vehetnék, igazából jópofa meg minden csak szerintem ez nem igazán ér ennyi pénzt.

2020. nov. 28. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most jelent meg egy könyv, Tóth Csaba: Pénzek színes világa.

A karantén elérők elejétől volt neki minden este egy pár perces videója, ebből lett a könyv. Én pont a héten vettem meg, de a kiadónak több ilyen témájú könyve van.

2020. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a könyv: [link]
2020. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tetszik, utánaolvasok :)
2020. nov. 28. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyv ajándéknál érdemes valahogy utána nézni nincs-e meg már neki.
2020. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez biztosan nincs, mondjuk utána olvastam és szerintem nem az ő világa ez a könyv..
2020. nov. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!