Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a családomnak?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nincs sok pénzem szóval pár száz ft/fő.

De valami apróságot szeretnék venni/készíteni.

Anyának,apának,mamámnak.

Légyszi adjatok ötleteket



2020. nov. 27. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a pepco-ba menj ott most nagyon olcsón pár száz forintért vannak karácsonyi dolgok amik jók ajándékoknak
2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha rosszul állsz, semmit eleve nem erről kene hogy szoljon a karácsony kerdezd meg hogy mi lenne ha innentől nem lenne ajándékozás “csak” a közös vacsi, időtöltés

(Én nem is tartom ezeket az ünnepeket mivel ateista vagyok nem pedig keresztény )

2020. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is ateista vagyok sőt az egész családom az mégis tartjuk a karácsonyt
2020. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly ilyeneket csináltam, annyira aranyos (ha van kedved kézműveskedni):


[link]


Vettem bele mágnest is, felraktuk a hűtőre. Igazából a filc anyag, tű, cérna, olló kell hozzá, meg bele egy kis vatelin, amivel kitömöd. Ragasztópisztoly se kell, én mindent Technokollal ragasztottam :D Ha nincs kedved a szemét varrogatni, egy filccel is felrajzolhatod.

2020. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Felesleges műanyag mütyüröket semmiképp ne vásárolj, az se nem személyes, és értelme sincs, csak porfogó.

Ha szeretnek olvasni, nézz szét antikváriumban, nagyon szép könyveket lehet ott is venni, jóval olcsóbban mint könyvesboltban.

Cseriti boltokban is érdemes szétnézni, szép állapotú holmikra lehet bukkanni, itt is vannak könyvek, bögrék, társasok, kirakók. Ezeket természetesen akkor, ha a családod nem zárkózik el a használt/nem vadonatúj termékektől.

Kézzel is tudsz készíteni apróságokat, akár ehető/iható ajándékokat is, lehet hogy valamihez otthon is találsz hozzávalót (pl. likőr). :)

2020. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Süss egy tepsi mézeskalácsot, nagyon könnyű megcsinálni. Díszítsd ki szépen, és csomagolj be szépen mindenkinek egy pár darabot.
2020. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A sütős meg konyhás dolgokat nehéz kivitelezni meglepiben, ha az ember otthon lakik még :D Ettől függetlenül persze mind jó ötlet (nem tudom, a kérdező hol lakik).
2020. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!