Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » A Párommal most leszünk 5 éve...

A Párommal most leszünk 5 éve együtt, és szeretném meglepni egy nyaklánccal rajta szív medállal ezüst színben. Viszont még nem találtam olyan igazán szépet, ami pedig tetszik, az nem ezüst, hanem arany. Lányról van szó,24 éves. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a hölgyeket kérdezem. Nem szokott sok ékszert felvenni, aranyat egyáltalán nem, és olyat keresek, amit sötétebb ruhákhoz is tud hordani, jobbára olyanokban jár.

Ez például tetszik, de ezüstben nem találtam: [link]



2014. júl. 31. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az is egy jó ötlet hogyha veszel neki egy ezüst/fehérarany nyakláncot medál nélkül, aztán a medált rá együtt választjátok ki így a meglepetés része is megvan és így legalább % hogy tetszeni fog neki :) (ja és ha láncot veszel nem tudom mennyire vagy otthon a dologban de mindenképp rendes láncszemeset vegyél mert az strapabíróbb így azt is jobban bírja ha esetleg alváshoz sem veszi le)
2014. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok otthon a dologban, számomra ez a téma nagyon-nagyon idegen. :) Színben a fehérarany is jó lehet, elvégre az hasonlít az ezüsthöz, vagy rosszul mondom? Általánosságban melyik lehet a jobb választás, ezüst vagy fehérarany?
2014. júl. 31. 12:39
 3/4 anonim válasza:
Kinézetre sokban nem különbözik a kettő inkább árban. Attól függ mennyit szeretnél rá szánni egy ezüstlánc úgy 3-5 ezer között mozog a fehérarany inkább 10 ezer körül. Az ezüstnek annyi "rossz" tulajdonsága van hogy elfeketedik egy idő után az oxidáció miatt amit megfelelő tisztítószerrel le lehet tisztítani de már lehet kapni olyan ezüst láncokat is amik úgy vannak kezelve hogy nem feketednek be.
2014. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aranyláncot vennék inkább, de annyiféle van, nem is gondoltam volna. Lehet egyszerűbb, ha személyesen nézem meg őket valamelyik üzletben, hátha úgy jobban látom, hogy melyik állna jól, melyik tetszene jobban neki.

Ha rendes láncszemeset veszek, akkor valami apróbb szeműt szeretnék.

2014. júl. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!