Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween?! Milyen programokat...

Paci520 kérdése:

Halloween?! Milyen programokat szervezzek?!

Figyelt kérdés
Nos tudom, hogy sok kérdés van már ilyen, de egyikben sem találtam meg a kérdésemre megfelelő választ. Program már van. Szóval kitaláltam egy gyilkosságot, és a bűntény jeleit is, amiket persze nekik kell megkeresniük. De mégis hogyan? Én úgy gondoltam, hogy különböző feladatok helyes megoldása után kapják meg a következő nyomot. Például meg kell fejteniük különböző talányokat. Csak nem tudom, hogy hogyan. Tudnátok segíteni? Milyen feladatokat adjak nekik? De kérem ne írjatok alapvető dolgokat. Pl.: filmnézés, vagy almahalászat. Ilyeneket én is tudok. Előre is köszönöm, a normális ötletek. Ez nagyon fontos nekem! Nagyon szépen köszönöm!! :)
2014. szept. 29. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Amerikai vagy? Magyarországon NEM ünnepeljük a Halloweent!

Az ötletedet már megírta Agatha Christie.

2014. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Halloween nyet, Helloween dá.
2014. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1# Mindenki azt ünnepel amit akar.Ha nem tudsz normális választ adni,akkor szerintem máskor ne is válaszolj ;) Főleg nem ilyen stílusban :)

A kérdéshez hozzászólva pedig:Hát szerintem rejts el a házban vérfoltokat,egy véres kést,hajtincset,üvegszilánkokat(csak nehogy belelépjetek:D) :) Vagy ha például egy kislány lenne a gyilkos,akkor egy véres macit amit kiejtett a kezéből ..a lényeg,hogy legyél kreatív ;) remélem tudtam segíteni :) Kártyázzatok,vagy karaokezzatok még esetleg :)

2014. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!