Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvői meghívóra milyen idézet?

Esküvői meghívóra milyen idézet?

Figyelt kérdés

Esküvői meghívóra nagyon szép idézetet keresek, de nem olyan szokásosat, hanem igazán szépet. Ha tudjátok, írjátok már le, hogy kinek mi volt.


Köszönöm!



2014. aug. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy bátorság kell ahhoz, hogy egy ember fenntartás nélkül engedje szeretni magát. Bátorság, csaknem hősiesség. A legtöbb ember nem tud szeretetet adni és kapni, mert gyáva és hiú, fél a bukástól. Szégyelli, hogy odaadja, s még sokkal inkább szégyelli, hogy kiadja magát a másiknak, elárulja titkát. Azt a szomorú, emberi titkot, hogy szüksége van gyengédségre, nem tud meglenni nélküle."

Ez Márai


Vagy Brombeck:

"Nagy bátorság kell hogy az almaid megoszd valakivel"

2014. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk csak ennyi volt:

Eddig voltam én - ezentúl Mi leszünk.

2014. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon szép. :) Főleg, hogy én találtam ki, ilyen sehol nincs. :)

"Melletted megbocsájtottam a megbocsájthatatlant, pótoltam a pótolhatatlant, és elfeledtem az elfeledhetetlent. Melletted, jobb ember lettem"

2014. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 horbeni ***** válasza:
"Amit megköttök a Földön a Mennyben is kötve lesz"
2014. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak az igazat, amit aztán be is tartasz...
2018. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!